Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing szúrása mennyir...

Helix piercing szúrása mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Lövetni nem merem. Van itt valakinek tapasztalata a szúrással kapcsolatban?
2012. ápr. 6. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fáj. Nekem érzéstelenítettek, utána fájt, 2 hétig nem tudtam ráfeküdni és majd besz@rtam mikor valami hozzáért, de nem vészes.
2012. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel érzéstelenítenek? Nem is tudtam hogy van ilyen opció.
2012. ápr. 6. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt, inkább kellemetlennek mondanám. Ismerősöm szúrta, ráadásul egymás alá 2-t, de simán kibírható mindenféle érzéstelenítés nélkül is.

És jobb is ha szúratod, a lövés nem jó megoldás a porcba. :)

2012. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]


biztos hogy kell ez neked?

2012. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ne haragudj, nekem is van helixem, nem is egy. Meg industrialom is, ami ugye szintén porcba megy.

Ezen kívül jó pár más piercingem is és egyik se gyulladt így be, nem esett le az orrom, se a fülem, se semmim.

Csak megfelelő szaktudás, sterilitás és utókezelés lényege, hogy ne nézzen ki így. Bár én egyiket se nagyon kenegettem utána.

Ezzel az erővel hajat se fessen senki, mert ha elcseszik, kopasz lesz :)

Egyébként túl lehet élni, inkább utána érzékeny, kicsit lassabban gyógyul. És szerintem is szúrasd, ne lövesd ;)

2012. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16:32-esnek: én azért nem hagynám idáig fajulni a dolgot. Orvos is létezik a világon és fertőtlenítő na meg higiénia. Vigyázni kell rá, ezt én is tudom.


A többieknek köszönöm. Jövő héten megcsináltatom, kíváncsi vagyok milyen lesz. Mindkét oldalon van 3 lyuk a fülemben, igaz, nem porcban, de akkor is ijesztgettek, hogy majd begyullad, meg nem tudok rajta aludni és fájni fog, de semmi ilyen nem volt. Persze, amikor átlőtték fájt, de kárpótolt, hoyg nagyon tetszett a végeredmény. :)

2012. ápr. 6. 23:37
 7/7 anonim válasza:
100%
én lövettem és nem fájt !
2012. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!