Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajoknál a helix piercinget...

Csajoknál a helix piercinget melyik fülbe kell tenni? L/21

Figyelt kérdés

nemrég csináltattam a bal fülem tetejére helixet, azt hiszem nem jól. mert figyelem minden csajnak a jobb-ba van és nekem a balba.

a pasiknál pl balba teszik mindig. azt mondják, ha pasinak jobb fülbe van, az b*zi. na már a fiuknak két fülbe az meg már cs*csk@ság. de most a csajoknál meg miért a jobb-ba van?



2012. máj. 29. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is balban van, mert ott van kinyírva a hajam. Ez hülyeség, olyanról is hallottam már pl, hogy akinek a szája bal felén van a piercing az meleg. Szerintem oda kell rakni, ahol jól áll és ennyi.
2012. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát képeken mondjuk pl csajoknak láttam bal oldalon az ajak piercinget. azon is gondolkodom lehet megcsináltatom :D.

de az, h szinte mindnek jobb oldalt van, azért van oka szerintem..

2012. máj. 29. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, hova teteted, ezek idióta kitalációk
2012. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb oldalon van, de csak a hajam miatt:D
2012. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb fülemben van helix piercing. Az oka prózaian egyszerű: bal oldalon szeretek aludni. :)

Persze azt nem gondoltam hogy ilyen gyorsan gyógyul majd. (szúrás után két héttel már vígan aludtam rajta)


Mondjuk szúrás előtt megkérdeztem van-e jelentősége az oldalnak, gondoltam aki piercing szúrással foglalkozik az biztos tudja, de azt a választ kaptam hogy teljesen mindegy.


Egyik barátnőmnek bal oldalon van, és azzal cseszeget hogy a bal oldalon illik egy nőnek helix piecinget viselni.


Én meg tudod mit mondok? Megcsináltatom a másik oldalra is, és akkor a dilemma el van döntve.


Szerintem nincsen amúgy jelentősége, ahogy neked tetszik és kényelmes.


A testékszerek viselésének pont nem az lenne a célja, hogy mindenkinek ugyanott és ugyanolyan legyen.

2012. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat. csak beparáztm, h nehogy vmi félreérthetőség legyen benne nekem.:D.
2012. máj. 30. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak szimplán azért van jobb oldalon mert a balon szoktam aludni és nem akartam ,hogy fájjon ugyhogy no para :)
2012. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is a balban van,az nem számít semmit h melyik füledben van
2012. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem is a balban van a helix

az ajakpiercingem meg jobboldalt

2012. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is balban van, ugyanazon okból, amit írtak az előző válaszolók: a jobb oldalamon alszom.:D Akkor én most pasis vagyok?:) Olyan hülyeségek az ilyen belemagyarázások...:)
2012. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!