Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most lövettem helix piercinget...

Most lövettem helix piercinget, és rohadtul fáj. Ha nem érek hozá akkor is. Mivel kenhetném, hogy csillapítsa a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neogranormon. :)
2011. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca.. ***** válasza:

ne kenj bele krémet.

a neogranormon ráadásul nem is fájdalomcsillapító.

fújós lidocaint fújhatsz rá, de szrt sem ér mert nem nyálkahártya :)

majd elmúlik igazából, nincs rá trükk. figyelj rá hogy ne menjen bele kosz, ne akadjon bele a hajad, és ne feküdj rá éjszaka.

a helixnek sokáig tart a gyógyulási ideje, hónapokig is fájhat, mert a porc nehezen gyógyul.... később jegelheted, msot nem hiszem hogy rá tudnád szorítani a jeget mert összef*sod magad :D

2011. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor semmi fájdalomcsillapító?? Áuu. :SSS
2011. jún. 4. 11:39
 4/11 szamóca.. ***** válasza:
egyél cataflamot esetleg... de sokat az sem segít.
2011. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem industrial piercingem van, és nekem is fájt, neogranormont kentem rá, és másnap semmi baja nem volt. De ezek szerint az nem fájdalomcsillapító hatású...
2011. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamóca.. ***** válasza:

nem hát. a neogranormon hámosító, gyúgyulás segítő. az hogy neked éppen gyorsan gyógyult, vagy jót tett neki, az egy dolog, jó neked.

azt nem merem már biztosra állítani hogy ne kend rá, én még úgy tanultam hogy semmilyen krémet nem kenünk piercingbe mert beleülhet, nehezítHETI a gyógyulást, a seb "alakja" miatt... de azóta elég sok embertől hallom hogy még is, én nem kenném bele.

2011. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha betadinnal ecsetelem, olyan folyóssal? Attól kicsit jobb lesz? Nem akarok krémet belekenni.
2011. jún. 4. 12:00
 8/11 szamóca.. ***** válasza:

az is csak fertőtlenít, nincs fájdalomcsillapító hatása.

próbáld meg jegelni esetleg...

egyébkétn legközelebb porcba ne lövess, csak szúrni ajánlott..

2011. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik piercing ez, de lehet, hogy az ami nekem van?! Porcba van lőve? Akkor azért fájhat, mert eltört a porc.

Én is lövettem, fájt is valamennyire.

Gyógyszertári alkohollal kentem, az hűsít és fertőtlenít, + tetrán kenőccsel kenegettem.

Mondjuk a törésen ez sem segít.

2011. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Elírtam, nem lövettem hanem SZÚRATTAM. Mindegy...akkoris fáj. :S
2011. jún. 4. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!