Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi ido kell a helix...

Ada0.9 kérdése:

Mennyi ido kell a helix piercing gyogyulasahoz?

Figyelt kérdés
13 eves vagok es masfel hete szurtam ki magamnak a fulem,minden nap fertotlenitettem,es forgattam,es csak egyszer gyulladt be enyhen. Meg most is erzekeny egy kicsit. Mikor lehet kicserelni? Kb meddig lesz meg erzekeny? Akinek van taasztalata az lecci irjon!
2012. jún. 10. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 6 éve megvan es van hogy a mai napig begyullad! Amúgy a gyógyulási idő fél év! Ja én ne forgasd, mert attól nehezebben gyógyul.
2012. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem két hónapja van meg, egyszer sem gyulladt be, és most már csak éppen egy minimálisan érzékeny. Tudok rajta aludni, nem halok meg a fájdalomtól, ha belekapok véletlenül, de azért még érzem.


Szerintem egyénileg változó, és attól is függ, szúrják vagy lövik, vagy mennyire ügyesen és jó helyre szúrják-e.


Én egy nagyon jó szalonban csináltattam, és semmi problémám nem volt vele.

2012. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!