Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk ti hogy vagytok a lányok...

Fiuk ti hogy vagytok a lányok magasságával ti járnátok egy alacsony lánnyal de viszont szép és tetszik nekte de nem tul magas csak kb 150 cm?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én 185 centi vagyok 19éves

hát ez attól függ ,hogy a lány mennyire tetszik ha nagyon akkor valószínűleg igen de az is lényeges,hogy ne úgy nézzen ki mellettem mint 1 kislány.

2012. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nőknél a legideálisabb magasság az 150, szerintem. Én 165 felett már meg se nézem a nőket.
2012. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
158 cm "magas" 19 éves lány vagyok, a barátom - akivel 13 hónapja vagyok együtt - 193 cm. 35 centi van köztünk, de ő azt mondja, hogy nem zavarja, mert nem a magasságomba, hanem a személyiségembe és a megjelenésembe szeretett bele. (Az exem is 185 fölött volt...) Szerintem azon a 8 centi, ami köztünk van már senki nem akadna fönn, nyugi, nem zavarja a srácokat az, ha egy lány alacsonyabb, mint ők :D
2013. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Inkább legyen alacsonyabb, mint magasabb. 150 cm szerintem nem hátrány.
2013. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nem baj, de van aki nem szereti ha túl alacsony kényelmi szempontokból, de nyilván az alacsony pasik nem colos csajt fognak választani, van olyan pasi aki csak 160-165 centi, annak a 168 centi magas lány is magas, de van akit nem zavar, viszont egy átlagosan magas pasi, inkább közepes termetű csajokat választja, az pedig a 165 cm, a 150-155 az nagyon alacsony, de sok csaj hord magassarkút és akkor már nem feltűnő, az ágyban pedig mindegy :) ha szerelmes vagy akkor meg főleg nem számít, a lényeg a legtöbb esetben, h a pasinál legyen csak alacsonyabb, van aki szereti a magas csajokat, mondjuk 175 centiseket, van akinek a 165 centi is kis manónak tűnik :)

az tény h alacsonyak azok olyan kis manók, a magas csajokban meg szeretik a modell alkatúakat, de az már nem csak magasság kérdése hanem alaké is. A magas csajoknál gyakoribb a hosszú comb, vagy a hosszú karcsú derék, meg feltűnőbbek ennyi. De lehet bombázó egy magas csaj is meg egy alacsonyabb is.

2013. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!