Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség mit tegyek? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség mit tegyek? Nagyon tetszik egy srác, de alacsonyabb nálam és nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés
Most ne nézzetek légyszi egy hülye p*csának , csak én vagyok 180 cm és kaptam már eleget a magasságom miatt és úgy érzem származnának kínos pillanataim ebből. Viszont van egy srác aki nagyon tetszik nekem és kedves is meg nagyon helyes és a teste is jó de kb 5 centivel alacsonyabb nálam. És tartok kicsit ettől. Őt nem zavarja meg annyira engem se csak nemtudom ez valahogy ilyen társadalmi elvárás féleség

2012. jún. 17. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha neked a "társadalmi elvárás" fontosabb, mint az, hogy járj ezzel a sráccal, akkor ne járj vele. Ilyen egyszerű... Amúgy ha csak nem idétlen tinilányokkal vagy körülvéve, nem hiszem, hogy bárki leszólna azért, mert 175 cm a barátod.
2012. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha igazán tetszik, akkor nincs olyan "elvárás"(wtf?!?!) ami az utatokba álljon. ha meg ez mégis akadály, sztem hagyjátok egymást :)
2012. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

te vagy az Fruzsi?


húú az az 5 centi, nagyonsok, az emberek szerinted észrevennék? szerintem nem.

2012. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
engem 2 cm miatt is hajtottak már el :D
2012. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Növeszd meg (nyújtópad meg ilyenek).
2012. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Járjon holdjáró cipőben:)
2012. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez nagyon nem vicces
2012. jún. 17. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Sz.rd le. :) szeresd, ahogy van.
2012. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem 7centi miatt hajtott el egy magassarkú őrül csajszi.


Viszont egy másik szintén 7centivel magasabb szívesen járt volna velem, láttam, hogy él-hal értem, csak nekem nem jött be. :/

2012. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát én semmiképp sem hajtanám el őt.
2012. jún. 17. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!