Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség mit tegyek? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség mit tegyek? Nagyon tetszik egy srác, de alacsonyabb nálam és nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés
Most ne nézzetek légyszi egy hülye p*csának , csak én vagyok 180 cm és kaptam már eleget a magasságom miatt és úgy érzem származnának kínos pillanataim ebből. Viszont van egy srác aki nagyon tetszik nekem és kedves is meg nagyon helyes és a teste is jó de kb 5 centivel alacsonyabb nálam. És tartok kicsit ettől. Őt nem zavarja meg annyira engem se csak nemtudom ez valahogy ilyen társadalmi elvárás féleség

2012. jún. 17. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg össze akarsz vele jönni, nem mindegy milyen magas? Vagy neked fontosabb a mások véleménye a szíved szavánál? Gratulálok...
2012. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az én barátom is alacsonyabb nálam, kb szintén 5 centivel de nagyon nem érdekel. (: picit furán nézünk ki, ha magassarkúban sétálok mellette, de ez legyen a legnagyobb gondunk. szerintem ez ne hátráltasson.
2012. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát én semmiképp sem hajtanám el őt.


akkor mi a kérdés?

2012. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!