Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejönnek az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek az alacsony pasik?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor mi tetszik jobban egy alacsony pasiban mint egy magasban?

2012. máj. 18. 23:57
 1/7 Dora17 ***** válasza:
38%
lehet alacsony csak nálam alacsonyabb ne...meert szerintem az elég gáz ha lánynak kell lehajolni...:)
2012. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem igazán eleve magas vagyok akkor magasabb lennék nála főleg ha felveszek egy magasarkút...

Szeretem ha fiú magasabb nálam :))

19/L

2012. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Hmm.. Én azért kíváncsi lennék néha milyen alacsonyabbnak lenni a hölgynél... Csak 2 méteres leányzót nehéz találni... :P
2012. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Jah, nálam azért ne legyen alacsonyabb, amúgy nem számít.


BTW 50 ugyanilyen kérdés volt már...


24/N

2012. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Elsőnek:


Vízszintesen nem kell lehajolni egyiknek sem...

2012. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
ritka az a nő,akinek bejön az,ha a partnere alacsonyabb
2012. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem jönnek be a nálam alacsonyabb pasik, mert egy ilyen mellett mindig az az érzésem, hogy kettőnk közül én vagyok a férfi.
2012. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!