Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy, az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy, az alacsony pasik a magas lányokat a magas pasik m eg az alacsony lányokat kedvelik?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon idegesítő dolog.Én egy alacsonyabb termetű  lány vagyok,és nem vagyok oda a nagy magasságkülönbségekért.

Egyszerüen nem értem ennek a lényegét,nem úgy a szép ha a  párok találnak ?



#pasik 
2012. ápr. 23. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ritka kivétel vagyok, mert alacsony fiúként az alacsony, vékony lányok jönnek be többnyire.


De még régebben én is inkább amagas lányokba voltam szerelmes.


De ma már úgy leadtam az igényeimet és még így is én vagyok a válogatós sokak szerint. Hát ez van.

2012. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mind1. Szerinted ha szembe jön velem álmaim nője aki csak (nőknél ilyen amúgy nincs) mondjuk 162 centi akkor nem fog tetszeni mert én a magasabb lányokat kedvelem?

Tökmindegy , az egész lányt nézem van aki magas van aki alacsony annyira nem érdekel ez. De hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni ? Most komolyan ki az az alacsony férfi aki utasított el már lányt azért mert túl alacsony?

Én egyébként nem vettem ezt észre ,hogy a magasabb lányok az alacsonyabb srácokat részesítik előnyben, ez NON SZENSZ. Én kb 174 cm vagyok tetszettem már nálam jóval magasabb lánynak de k*rva élet hogy nem azért mert alacsonyabb voltam.

Hanem azért mert annyira elképesztően mega-giga módfelett transzcendentálisan csodálatosan nézek ki azért :D :D

2012. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

186 vagyok, sose volt 165nél magasabb barátnőm.

Jelenlegi is 163 max, 55 kg körül, nekem ez az ideál, a magas lányok nem tetszenek.

21f

2012. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 190 centi magas vagyok és a magas lányok jönnek be jobban, mondjuk attól, hogy magas még nem élvez elsőbbséget, ehhez azért egyéb szempontok is kellenek. Mindenesetre nekem semmi kifogásom a magasak ellen, sőt!:)
2012. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

A helyzet a következő.

Én egy 155 cm magas csajszi vagyok,és volt egy alacsony pasim,160ü170kzött nem tudom pontosan,és folyton a magassarkúval szekált,aztán volt egy nálla sokkal magasabb barátom,ő 185 cm volt,ő is kezdte a magassarkút aztán dobtam,valahogy sehogysem érzem elfogadva maga.

Szépségben nem szenvedek hiányt,ezt ők is megmondták,egyedüli hibám az hogy nem vagyok meg 160 cm.

A jelenlegi barátom kereken 180 cm magas,és bevallom öszintén a magassága zavar mert folyton lábujjhegyen kell álljak meg magassarkút kell viseljek bár ő ezt nem kéri tölem,de én már nem érzem jól magam melette emiatt...

2012. ápr. 23. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a velem közel azonos magasságú nőket preferálom. Ők viszont a minimum 20 centivel magasabbakat:P
2012. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

3. vagyok

25 centi van köztetek, ez egy fej, szerintem egyáltalán nem gáz. Nálunk abból szokott probléma lenni, hogy ha megölelem, vigyázni kell, hogy ne törjem hátra a nyakát :D

Viszont azt viccesnek találom mikor egy 150 centis lány 160 centis fiúval van. Nem gonoszság, egyszerűen mókásan hat :D

Másik véglet se jó azért, amikor 2 fej van a párok között, a lánynak felkell emelnie a kezét, hogy sétálni tudjanak :)

2012. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kifejezetten az alacsony lányokat szeretem. 175/F
2012. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.
2012. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__2669569-vannak-meg-olyan-vekony-alacsony-lanyok-akik-nem-bannak-ha-a-parjuk-is-alacso

Tessék, itt kitárgyaltuk a témát...

2012. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!