Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyit költötök...

Lányok ti mennyit költötök havonta ruhákra és szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Kitől kaptok pénzt?
2012. aug. 13. 23:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én cipőt illetve papucsot évszakonként veszek, van egy sportcipőm (tisza) illetve egy bokacsizmám és két hosszú szárú csizmám. mivel bőr mindegyik pár évig cipőgond kipipálva.:) SZóval egy negyedévente nagyobb kiadás, de utána megtérül.

Havi bontásból tehát ezt kihagyom.

Fodrász 2-3 havonta 2000ft.

szolárium:4000ft (mondjuk ez nyáron maximum a fele).

kozmetikumok: havi szinten semmit nem veszek, nálam annyira nem fogyócikkek, mert csak spirált és szemceruzát használok, azok meg 3-4 hónapig minimum bírják, a parfümök pedig tovább (bár azokra nem sajnálom a pénzt, mivel a minőség megtérül ,mint a cipőknél is)

Ami nekem sok az a konditerembérletem: 8000ft havonta.

Erre télen-nyáron igényem van és a hozzá tartozó tápkiegekre is amik havi szinten kn 10.000ft-ba kerülnek.

Ja és havonta 2-3 új körömlakk is befigyel.

Ruhákat sosem szezonban veszek,hanem pl ilyenkor nyárit,tavasszal télit (méretem már kb 8 éve nem változott és nem is fog, szóval "kinőni" nem fogom):)

Akkor viszont minőségit és márkásat.

Havi szintre bontva: 25000ft kb.

Dolgozom.

2012. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

nekem egy évbe egy 80-100ezer kapok minden hónapba 40ezret vagy 20 ezret.. Nekem a családba fodrász megcsinálja ingyen néha 2ezrekért.. mivel vasalom a hajam ezért szálkás töredezett!! Ezért hónaponta vágatom..

Aztán krémekre nincs szükségem.. Max testápoló,,naptej..

Na smink azok megalapok.. az egy 20ezres mivel márkásak..

Gyanták,borotvák,epilátor,hajsutovas,ezek azok azis egy 20-30ezer kb..

Dezodor,sampon,balzsam ezaz egy 10ezres

Ruhát 2hetente veszek.. Cipőt hetente..

Évszakváltoztásnál alap hogy hetente veszek ruhát..az egy 40ezres...

Melltartók,bugyik ez az amaz 7ezer kb..

Apámtól kapom,valamikor keresztanyámtól..

ÉS igy visszagondolva nagyonjó.. :)

2012. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!