Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyit költötök...

Lányok ti mennyit költötök havonta ruhákra és szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Kitől kaptok pénzt?
2012. aug. 13. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fél évente veszek néhány ruhadarabot, ez kb. 5000 ft. Krémeket, stb kb 3000 ft. Nem vásárolok ilyesmiket minden hónapban. Pénzt meg a főnökömtől kapok...
2012. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
max 10e-t. senkitől, amióta csak lehet, dolgozom.
2012. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Havonta veszek max egy ruhadarabot. Most ha összeszámolom a sampont meg ilyeneket..de nem számolom össze:D sztem havi max 5000 és apukámtól keveset h sok cuccot akarok akkor veszek magamnak abból a pénzből amit nyári melóval keresek néha. Mivel szüleim csak a legszükségesebbeket veszik meg 14/L
2012. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
többet mint kellene...ruhákra úgy 10-15öt, a sampon-hajpakolás-sminkcucc kijön 2-3ezerből
2012. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szépségápolás: 2-3000.

ruhàk: max. 10.000

A szüleimtől.

2012. aug. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát így nem szoktam méregetni de nem olyan sokat. Évente egyszer tavasszal elmegyek bevásárló körútra,idén 30ezret sikerült otthagynom,de már nem volt rövidujjú pólóm. Egy darabig nem is vettem semmit. :D
2012. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem veszek havonta új ruhát/cipőt, inkább csak évszakonként, vagy ha valamelyik tönkremegy, és szükség van egy újra.


Szépségápolás.. háát...ezt sem tudnám hónapra pontosan beosztani.

Hajápolókat kb félévente veszek újra, ugyanis addig elég.

Arckrémet 3-4 havonta, arclemosót félévente.

Tusfüdőt és testápolót 2 havonta.

Szempillaspirált 4 havonta, max félévente (amikor épp elfogy), púdert félévente/évente.


A szüleimtől kapok pénzt.


18/L

2012. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem sminkelem magam így arra semennyit,az arctonikot nem csak én használom így azt se én veszem,,tusfürdő,sampon szintúgy, a balzsam pedig anyu hajfestékéből megmaradtakat szoktam használni, fél évente egyszer ha veszek valami piperecuccot,arckrémet pedig kb 4 havonta/félévente és 500 ft de nagyon jó és 100ml,jól kenhető,ruhákat évszakonként szoktam venni,most nyáron pl. 15-20ezer között kijött a teljes ruhatár-újítás és a többi évszakban sem költünk erre sokkal többet,az ősz mondjuk húzósabb téma,mert cipőt kell venni és az jó lesz tavaszra is(most 18ezerért kaptam 2 cipőt-adidas,nike-egy jó kis akcióval,6000-ért kabátot és a hosszúgatya sem lesz több 3000-nél)

nam1 szóval elég keveset a többiekhez képest és nyáron a nagyrészét egy kis kisegítésért kapott pénzen vettem(dolgoztam keveset 10ezer volt havonta)szóval egy részét én,egy részét anyu adja:)

15/L

2012. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ruhát nem veszek minden hónapban. Így nyáron mondjuk, van, hogy többet is, de suli időben meg sokáig semmit. Szóval legyen az átlag 1500FT ruhára. Sminkre is kb. 1500-at, ezt úgy kell érteni, hogy a púder és a BB krém 2-4 hónapig bírják, mikor kell veszek újat. Plusz sajnos smink őrült vagyok, szóval a meglévőek mellé néha becsúszik egy sokadik szájfény, vagy szemhéjpúder is, magyarul abból is mindig van utánpótlás. Pénzem most diákmunkából volt, egyébként a zsebpénzemből veszem, vagyis anyuék, nagyszülők adnak pénzt.

Az olyan dolgokat meg, mint dezodor, arctisztító, sampon, balzsam anyuék veszik, max. ha nekem nagyon megtetszik valami ilyesmi azt még megveszem magamnak. 16l

2012. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szépségápolásra havonta 5 ezer ft körül költök,néha többet,néha semennyit.Sminket nem nagyon használok.Alapozó, púder, szempillaspirál, szemceruza,tus,pár szemhéjpúder: ezek nálam tartósak,nem mindig sminkelem ki magam,meg alapból tartósabbak ezek a dolgok.Krémek is kibírják 3-4 hónapig,testápoló szintén.Télen néha szolira is költök.

Ruhákra jóval több megy el,bár 80%-ban leárazáskor vásárolok,egy "körút" alkalmával 10-20 ezret költök,hogy mennyiszer megyek el attól függ,hogy mennyire van szükségem ruhákra,illetve mennyi erre megtakarított pénzem van.Mostani nyaram nagyon jó volt ilyen szempontból,ezen a nyáron 4szer is el tudtam menni vásárolni.A pénzt én keresem :)

2012. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!