Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok. Szerintetek helyes...

Csajok. Szerintetek helyes vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

#Szerintetek?...
2012. aug. 10. 23:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Hát rendesen megkapta a kishógolyó, ha volt egy kis önbizalma azt nagyítóval keresheti, de magának kereste mit várt? azt fogjuk mondani hogy milyen helyes tök arin pucsít a szájával ? ez nem a kölyökklub, de legalább tudja mihez tartani magát.
2012. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
Kissrác úgy néz ki mindenkinek írkál üzenetet, nem bírja elviselni a véleményeket.
2012. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Hehe, Lapátfül kapitány folytatja a levelezést, de letiltottam, mert nemcsak ronda, de irritáló is:)
2012. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
én tisztára, megsajnáltam, inkább nem piszkálom, majd meg változik.
2012. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 halibel ***** válasza:
Nem, sajnos nem változik meg, és nem is sajnálom. :D
2012. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Ronda kis pondró vagy. Ha jól sejtem, az a póló eredetiben még rózsaszínű is. Fujj...
2012. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 halibel ***** válasza:

Na, nekem is küldött levelet, hogy ne kritizáljam a fülét... de hát na, ki kritizálta azokat? :D Én nem... Itt a levél:


kritizálj te is nyugodtan... Tudod mit.. szólj az összes ismerőseidnek hogy ők is kritizálhatnak egész nyugodtan... csak azért mert nagy a fülem amiről szinte nem is tehetek... meg azért is amiért még kinézek rosszul... Hidd el ha az én helyemben lennél egyáltalán nem lennél ilyen Jó kedvedben...

Ezzel csak lelkileg Sérted az embereket...Mint engem... De ezzel ne is törődj.. Folytasd a Kritizálásod... a haverjaiddal együtt... Lehet azzal jönni hogy milyen ronda vagyok... És milyen egy retardált köcsög vagyok... STB...De azt hogy Megsértitek az embert ne is érdekeljen... Az sem érdekel most már.... Ha fogod ezt az üzenetet és megosztod mindenkinek... Írjatok nyugodtan kritikákat rólam...


xDDDDDDDDDDD

2012. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Nekem is írt a kis űrgyík fülesmackó, pedig semmi rosszat nem mondtam a vitorlákra a fején :D :D :D
2012. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 Szofi18 válasza:

Figyelj te kritikát kértél önmagadról, a többiek ezt meg adták neked. Ha nem birod elviselni az igazságot akkor miért kérdezed???

Ja és válaszoltál a saját kérdésedre....->

"""senki sem tökéletes...... De ha elfogadnak így akkor elfogadnak ha nem akkor nem ennyi..''''

2012. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 Szofi18 válasza:

Ja és még annyit , hogy

ennyi idősen nem azzal kéne foglalkoznod hogy hogy nézel ki


nemis ennyi idősen...senkinek nem kéne azzal foglalkozni és változtatni azon ahogy született csak legyenek tiszták és ápoltak annyi a max.

2012. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!