Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok. Szerintetek helyes...

Csajok. Szerintetek helyes vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

#Szerintetek?...
2012. aug. 10. 23:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Meg szólalt a gödörből a lyuk... Hát te csak ne verd itt a nyálad.... Te kezdted az egész Idióta kritikádat...Olyan szán
2012. aug. 12. 15:55
 32/61 anonim válasza:
Rohattul nem. Kb. annyi idős vagy mint én, 12 de 14-nek akarsz tűnni!!! Maradj önmagad, egy kis 12 éves fiú. És mint tudjuk a lányok korábban érnek, szóval a 10 évesek között keresgélj!
2012. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
A kacsaszáj már a hímnemű gyerekeknél is divat? Mi a p!csa történt ezzel a világgal?!
2012. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek igaza van: nem tehet arról, hogy elállnak a fülei. Ti meg úgy beszéltek, mintha ez rajta múlna...
2012. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 peczireka válasza:
nem egyáltakán nem vagy helyes.. gyúrnod kéne :D
2012. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim válasza:

Én nem írnék itt nyilvánosan mindenkinek ..sőt ,hogy a képedet is látjuk ..tod elkapunk utcán gatyábarázunk kisöcsi...ugy ,hogí fogd kisebbre azt a bu*is pofádat ..oksi?

Remélem érthető vagyok..

Az aranyos helyes lányok rémálma vagy. :P

És én tetem ki már magamról képett.

2012. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

A fül a legkevesebb, egy csaj nem azért fog dobni, ha tetszel neki. A stílusoddal van a gond hapsikám. És nem csak külsőre. Ha felraksz egy képet vállalnod kell a kritikát, még a negatívot is, sőt ha valaki alpári módon elküldi a sunyiba vagy lehord valami undorító hobbitnak azt is. Mert TE KÉRDEZTED!

Egyébként nem, nem vagy helyes. 12 éves lehetsz kb. ilyenkor maximum egy aranyos kisfiú arcod lehet. Amit itt ugye nyilván nem látunk. Ne akarj ennyire menőnek tűnni, mert csak magadat járatod le. Legyél egyedi és egy jó darabig még hagyd a csajokat, ennyi idősen nem annak kéne a legfontosabbnak lenni, hogy hány lány pisil maga alá tőled. Én ilyenkor még tanultam, barátnőkkel járkáltam, a hobbijaimnak éltem (jó, oké, a vers és regényírás ilyenkor nem mindennapi) és próbáltam felfedezni a világot, minél többet megtudni, hogy legyen eszem, amit majd használni is tudok.

Nem kötözködni akarok, bár nyugodtan el lehet küldeni a fenébe, én - veled ellentétben - nem veszem fel.

17/L

2012. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
80%
Öcsi mit vártál?!Felteszed ide a fotódat és mindenki dicsérni fog? Önbizalmat növelni nem ide kell jönni.
2012. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
67%
Gáz vagy meg ronda, ez van, fogadd el, ne másokat olts.
2012. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 halibel ***** válasza:

Komolyan, ez jobb, mintha moziban lennék :DD Szeretlek, GYIK.

Ja, és tökéletesen igaza van mindenkinek, aki ide írt. Fogadd el a negatív kritikát is, öcsi. Igaz, senki sem tökéletes, de néha mindenkit figyelmeztetni kell a tökéletlenségére, mert a végén nagyon elszáll magától, mint fhú... ki is? Na, tudod te :DD

2012. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!