Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok. Szerintetek helyes...

Csajok. Szerintetek helyes vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

#Szerintetek?...
2012. aug. 10. 23:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim válasza:
26%

..Höhöhöhööö.. *pedofilmosoly*

Mondcsak meg hol laksz aranybabáám kapsz érte cukorkáát *-*

2012. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
Csücsöri-Land.
2012. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
77%

Akkor a 10-es hozzászólót kiegészíteném. A szemüveg nem csak azért gáz, mert a fél fejedet kitakarja, hanem, mert nem látszik a szemed, ami sok mindent elárul rólad, szokták mondani a szem a lélek tükre. Ami nem igaz, viszont nagy szerepe van a testbeszédben. Például a szemed elárulja, hogy hazudsz-e, ha szemüvegben vagy azt igen és az nem éppen vonzó. És az értelem is a szemünkben tükröződik vissza, bár rajtad, lehet, hogy pont ezért van.

Akkorra füleid vannak, hogy lapátolni lehetne velük, én a helyedben parabolának használnám.

Apukád pólója a legmenőbb. A nők szemében nem vagy vonzó ha nem tudsz öltözködni. Nem mondom, hogy legyen egyedi stílusod, bár ezt nehéz lenne túlűberálni. De ne 10 számmal nagyobb ruhákat hordj! Vagy a szüleid csak egyszer akartak beruházni ruhára? Nem rossz megoldás. A nadrág über ronda. Házilag hippoztad ki, mert nem volt pénzed gyárilag koptatott venni? Nem mintha az jobb volna legalábbis rajtad. Ha beviszed technika órá talán piros pontot is kapsz érte.

Zsebre tett kéz k.rvára nem vonzó. Azt jelenti, hogy visszahúzódó, szerény, csendes vagy és rohadtul le szarod ami körülötted van, nem vagy vevő semmilyen külső infó befogadására. És miért vagy ilyen vékony nem kapsz étel? Van ám segélyszolgálat is. Azért vagy ilyen vékony mert egész nap a gép előtt ülsz és vered a pöcködet. A lányokon több izom van. Ha meg lusta vagy akkor egyél, hogy legalább zsír legyen rajtad. Most őszintén mit akarsz a lányoktól? Előbb serdülni kellene ám!!! Mennyi vagy 12 Mert nem nézel ki többnek.

2012. aug. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:

most miért kritizáljátok?? szerintem olyan kis édi :D

19/L

2012. aug. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
70%

#14 és #10 mindent elmondott, nem is rossz formában.


Ideje megtanulni foglalkozni a külsőddel, fiam!

2012. aug. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim válasza:
Kajla a füled, de nembaj.
2012. aug. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
a kis hobbit, és még képet is tesz fel,én is fogok magamrol.
2012. aug. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
6%

10-14-et hadd egészítsem már ki, jóóó?

10-es

kifelejtetted a qvák, riherongyok, rib.ancok szót, persze ne általánosítsunk, mert még megsértek valakit, aki csak a csöcseit pakolja ki de ha már megbámulják akkor az zavarja, meg amúgy is az olyan "chikiiii mheg őh nem ish ohlyan!?"


bu.zis napszemüveg? és mi van, ha tényleg meleg? vagy olyan csúnya, hogy kiégetné a szemedet szemének egyetlen ragyogó pillantása, mint szupermennek?

minek dobná ki amúgy azt a pólót? azért hogy a faterja megverje érte? meg amúgy is, majd egyszer belenől

2012. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:

Kedves Csák Ányos!


Jogosak az észrevételeid, belátom. De hidd el, nem felejtettem ki ezeket a megjelöléseket sem, csak őket nem tartam nőknek. Egyszerűen csak így tudják felhívni magukra a figyelmet, máshogy nem. Tekintve, hogy nincs véleményük semmiről, itt konkrétan azt mondom, hogy SEMMIRŐL. Azt mondják vissza amit hallanak a TV-ben, ismerősöktől, bárhonnan. Ez lehet a politikai témájú "vitákban", vagy csak egyszerűen a "milyen naptejet vegyek" létfontosságú eszmecserében.

Ez létező jelenség.


Én feltételezem, hogy hetero, tekintve, hogy "csajok" /rühellem ezt a szót :)/ véleményére kíváncsi a fiatal úr.

2012. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
:D Nagyon keményen tud oltogatni levélben XD
2012. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!