Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves lányok nektek mit...

12 éves lányok nektek mit engednek meg a szüleitek?

Figyelt kérdés

Úgy értem smink,ruha,barát,körmök stb!

12/L


2012. aug. 10. 10:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Smink : iskolában szempillaspirál és szájfény néha púder.:)) ha nincs iskola akkor sminkelhetek rendesen is de csak ha elmegyünk valahova a barátnőimmel. ;) (ezalatt ne azt értsd hogy tiszta alapozó az egész arcom ) ruha: akármit felvehetek csak ne legyen kivágott.. magassarkúm is van szval bármit. :) barátom nincs, szval nem tudom hogy engednék-e .. de szerintem igen :) körmök suliban halvány rózsaszín vagy valami átlátszó (mert az iskolában tiltják:( de amikor nincs suli akármit:) műkörmöm is volt nyáron : DD 12.L.:)
2012. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
szia!hat en is 12 vagyok es nem sminkelem iskolaba magam max egy kis halvany pirositot hasznalok ha rossz a szinem.ha nincs iskola es valami rokonhoz megyek akkor csak egy kis szemceruzat hasznalok. Pasit nem tudom hogy engednenek nekem.volt ketto de a masodikkal gyorsan szakitottam elsovel pedig hat gondolom gondoltak mi van kozottunk. A kormomet akarmilyenre festhetem iskolaba halvany rozsaszinre vagy atlatszo de csak szolidan.
2012. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Huh mi ez a nagy szigor,szülők :D

Én 12 vagyok a hajam barna színű,és melírozott,hátul pedig vörös.Mindennap körömlakk,a divathoz igazodó ruhák,teló mindenhova,korlátlan gépezés...Persze egy kis smink is(nah azért nem 1O centis,hanem normális,halvány,de nem mindennap.) ennyit erről-rólam.

2013. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Úramisten miazhogy elevszik a mobiltelefooont ?!? Gépkorlátozáás na neee.... Ennyire nem bíznak bnnetek.. Pfff

Nekem szolid köröm amúgy vörös hétvégén ,de suliba is szoktam ,néha szolnak érte , Suliba alpozó,púder ,stb.. Néha szempilla spirál.. Sulin kívül nem érdeklik őket ... Cuccok alapbol nincsenek olyan cuccaim, normálisak vannak,jóhogynemmár elveszik a szüleitek a melltartótokat .. LOL ://

13/L

2013. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Tudom már majdnem 3 éve lett kiírva a kérdés, de én válaszolok, mert még lehet, hogy valakit érdekel :) (ha nem, akkor nem) 12 vagyok, de 1 hónap múlva 13 (ez nem tudom mennyire lényeges) Mindennap suliba is használok átlátszó szempillaspirált és ajakápolót, van hogy reggel szájfényt is, de mire a suliba érek lekopik. A körmömet bármilyenre festhetem a szünetekben és a hétvégén. (a műkörmöt szerintem nem engednék, de nem is akarok!) A suliban tiltják a körömlakkozást, de volt már, hogy hétvégén világos lilára kifestettem és hétfőn is úgy volt, de nem szóltak meg máskor nem is szoktam fennhagyni. Anyával szoktunk ruhát venni. Sok ruhám van (nem felvágni akarok!) de azok teljesen normálisak, nem túl kivágottak! Anyukám engedi a hajgöndörítést, de mindennap nem is szoktam csak karácsonykor, szilveszterkor, máskor nem használom! Van saját laptopom, azt bármikor használhatom, de volt nyáron, hogy egész nap gépeztem és akkor szólt anya. Telefont hordok magamnál, mert suliból busszal járok haza (és, ha bármi van feltudjam hívni) Barátom nincs és nem is nagyon tetszik senki, ezért nem tudom, hogy engednék-e.

Bocsi, ha valamit elírtam! 12/L :)

2015. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szia :)

Bár látom már eléggé lejárt kérdés, de gondolom van akit ez érdekel.

12 vagyok, kb. egy hónap múlva leszek 13.

Nem sminkelek, max szájfény, de alapból engednék, ha nem vakolat, hanem csak halvány, szolid.

Ruhát együtt szoktunk venni, de én választok, anyumnak semmi baja vele. Sosem volt igényem arra, hogy még valójában gyerek vagyok, de már úgy nézzek ki, mint egy prosti. Vagy mint egy ovis anyuci ruháiban. Rövidnadrágot hordhatok, de úgy, hogy az még ízléses, nincs ki a fenekem. Kivágottat nem szoktam. Cipő terén... Van egy fehér törpesarkú cipőm, ami elegáns és akkor kaptam, mikor a bátyám ballagására mentünk. Meg egy csizma, aminek van sarka, de az is csak pár centi, olyan amiben tudok normálisan menni.

Barátom valószínűleg lehetne, de nincs, nem is volt még, szóval nem tudom igazából. Bár 12 évesen nem hiszem hogy olyan fontos lenne. :)

Körmömet festhetem, suliidőben is (bár tulajdonképpen nem igazán lelkesednek érte a tanárok), de olyankor értelemszerűen nem fekete, meg piros, hanem halvány rózsaszín vagy csillámos, de a köröm téma nem zavarja anyumat.Műkörmöm volt már, egyszer farsangi jelmez kedvéért(velencei karnevált játszottuk el az osztállyal), de az is pár nap(hétvége) után le lett szedve. Idén nyáron kaphattam egy nagyon rövidet,felragasztósat. De az is lekerekített, a körmömből pedig le kellett reszelni, ugyanis túllógott a sajátom :'D

2015. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Fizikiwi ***** válasza:

Szia!

12 éves lány vagyok.

Smink:

-essence balm kiss ajakápoló

-szám közepére átlátszó szájfény

Ruha:

-nem követem a divatot

-a h&m nekem tökéletes

Cipő:

-emeltsarkút csizmában tudok elképzelni

-utálom a magassarkúkat, már 4 cm-ben leszakad a lábam XD

Körmök:

-bem festhetem sose sehova

Pasi:

-tetszik valaki, nem érdekel ha a szüleim nem bírják.

Ez vagyok én.

2016. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia :) Látom, már több éves ez a kérdés, de elég sokakat érdekelnek az ilyesmik, úgyhogy akkor én is leírnám(12 éves lány vagyok :D. Tulajdonképpen már a 13.életévemben vagyok)


Smink...Hát, igazából én nem akarok sminkelni, (persze azért örülni tudnék ilyeneknek)de néha ha kell akkor korrektor, meg van 5 db ajakápolóm és azokat váltogatom ^-^.

Ruha: Bármilyen, persze magassarkú és hasonlóak nem kellenek nekem, inkább a sötétebb cuccokat szeretem :)

Barát: 12 éves vagyok. Remélem ennyiből érted...

Köröm: Rengeteg körómlakkom van, vannak diszítő kövek is, van fekete, vörös, sötétkék, babakék lakkom, meg persze nude árnyalatok és még egy csomó, ilyem téren bármit megengednek.

2016. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Hello:D én is 12 vagyok a körömlakkot engedik de a suliba csak átlátszó vagy világos...melirozni biztosan nem fogják még engedni egy jó darabig.. pasi? A szüleim szerint nem engednék de még nem hoztam fel ezt.. mert még senki sem tetszik. A teló úgy van hogy nem tudom mondjuk 8 évesen vagy 7 évesen kaptam egy nyomit aztán egyre jobbat:D
2020. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!