Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves lányok nektek mit...

12 éves lányok nektek mit engednek meg a szüleitek?

Figyelt kérdés

Úgy értem smink,ruha,barát,körmök stb!

12/L


2012. aug. 10. 10:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is erősítem a kitűnők sorát :D


Nekem 12 évesen (6.-ban töltöttem be) körömfestést engedték, voltak is körömlakkjaim, de mivel suliban a tanáros megtiltották, nem nagyon festettem.

A smink meg se fordult a fejembe. Voltak sminkcuccaink (anyukámmal közös) de csak nagyon ritkán, "játékból" használtam őket.

Hajvasalás/göndörítés szintén nem fordult meg a fejembe...

Kreppelőm volt, de nem lehetett vele megcsinálni a hajam (mert vékonyszálú, a kreppelő meg nem volt valami jó minőségű).

A barátra megint csak ezt tudom írni. Persze, már akkor is tetszett pár fiú, de nem jártam egyikkel se.

Ruhák terén nem nagyon szabtak határt, mert nem öltözködtem kirívóan, szokatlan módon. Mindig együtt vásároltunk ruhákat. Átlagos cuccokban jártam. (gondolok itt arra, hogy farmer+póló+pulcsi meg egy sportcipő)


Most 14 éves vagyok (gimnáziumba megyek)

Ruhát terén nem tiltanak semmit (nem hordok se p*csa gatyát, se kivágott felsőt)

Púdert, szemceruzát, szempillaspirált, szájfényt használok ( púdert mindig, a többit nem mindig)

Vasalást/göndörítést, körömfestést nem tiltják, nem korlátoznak ilyen dolgokban.


12 évesen meg nem is volt rá szükség, mert nem is akartam azokat a dolgokat.


Azt még hozzátenném, hogy minden attól is függ, hogy ki milyen teljesítményt nyújt (tanulmányi eredményre gondolok) nekem pl. központi felvételim is majdnem a legjobb lett (200 ember közül 2.) felvettek a megye legjobb sulijába

--ezt nem nagyképűségből írom, ezek a tények. csak azért tettem hozzá, mert nem hiszem, hogy engedné ezeket a dolgokat, ha rosszul viselkednék, nem tanulnék, stb...

Mondhatjuk, hogy a magam módján "megdolgozom érte"


14/L

2012. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Barátom most volt nemrég (1.) , tudtak róla, azt sem tiltották. :)
2012. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Én nem támadóm a szüleimet ezért mert szerintem ezt értem teszik én csak arra voltam kiváncsi ,hogy másoknak is ilyen ek a szülei de válaszok még jöhetnek jajj és nekem se engedik ,hogy fessem sőt nem is akarok 1 tincset se festeni de még lemoshatóval se mert nekem igy jó
2012. aug. 10. 13:49
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok 12 éves hanem 14 vagyok (de szerintem elfér egy csoportban a kettő).

Smink:Szemceruzát , szájfényt , szempillaspirált megengednék csak utálom a sminket meg szerintem egyenlőre felesleges.

Ruha: Abban járok ami tetszik és meg is engedik csak ne legyen ribis (mondjuk az olyan cuccok nem is tetszenek).És általában nincsenek divatos cuccaim (de én választom őket).

Barát: Lehetne de nem kell...

Körmök: Lakkozhatnám de ha ideges vagyok akkor lerágom vagy pedig úgyis letörik (nem azért mert gyenge vagy valami hanem mert magamat ismerve letörne két perc alatt).Szóval nekem az mindegy.De megengednék minden színben csak persze nem műkörmöt.

2012. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
szerintem ez már kicsit durva .
2012. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
mi durva?
2012. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem bármit. De mondjuk magamtól sem viszem túlzásba. Nem hordok ribis cuccokat, és csak korrektort, szempillaspirált, szájfényt használok. Nagy ritkán szemcerkát. Barátom lehet, folyton heccelnek a pasikkal, meg hogy ki tetszik. A körmeim gyakorlatilag mindenféle színűek voltak már, és anyum mindig megdícséri.
2012. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ja gépezni gépezhetek, de nem szoktam sokat, max. napi egy órát, de van hogy egy hétig nem ülök gép elé. A telefonom mindig nálam van.
2012. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
hát igazából az összeset engedi csak mindent mértékkel.sminkelem magam de csak egy kicsit körmömet olyanra festem amilyenre akarom azért sosem szól barátot is engedne ha lenne de csak ha nem idősebb 16-nál ruhákat pedig olyat amilyet akarok persze nem olyat amint minden kint van de nem is akarok olyat hordani
2012. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
19-es válaszoló vagyok és én 13 elmúltam egyébként
2012. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!