Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves lányok nektek mit...

12 éves lányok nektek mit engednek meg a szüleitek?

Figyelt kérdés

Úgy értem smink,ruha,barát,körmök stb!

12/L


2012. aug. 10. 10:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
smink nem nagyon bár nem is akarok néha szempillaspirál ha szünet van ..körömbe bármi csak nem műköröm ..ruhába is csak ne legyen kint mindenem ..a barátot úgy érted mint pasit? anyukámnak nincsen vele semmi baja apámnak inkább nem mondom xd .volt már melírozva a hajam is de most akarom tartós hajszínezővel tincseket bele :D
2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
65%

Hat,ha nekem lenne egy 12 eves lanyom,akkor a smink ki lenne zarva, ruha az normalis lenne ,olyan,ami egy 12 eves lanynak valo,pasi semmi fele keppen nem johetne szoba!Kormet meg festje ahogy akarja.

1.valaszolo te ugy irsz,mintha minimum 15 eves lennel.12 evessen a lanyom biztos,hogy nem melirozhatna a hajat. 18L

2012. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nekem a köröm festést engedik de begöndöriteni ,egyenesiteni nem lehet kreppelni se és melirozni sem engedik nem engednek mini szoknyába nem lehet pasim smink nincs és ennyi
2012. aug. 10. 11:24
 4/29 anonim válasza:
100%
majd eljon annak az ideje is.Nem kell sietni,mert megunod a jo dolgokat.2 vagyok
2012. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Egyépként ti mikor használhatók telefont és számitógépet én iskolaidőbe a telefont nem kapom meg egyáltalán csak hétvégén és számitógépezni is csak 1 órát engednek de ez csak vakációba van igy.
2012. aug. 10. 11:28
 6/29 anonim ***** válasza:
42%
első vagyok ..pedig tényleg 12 vagyok ... lehet h így leírva kvásnak tűnik de igazából nem vagyok olyan ..nem járok a legmenőbb cuccokba nincsenek nagyon márkás cuccaim .. és nem azért mert nem veszik meg és nincs pénzem a legmárkásabb cuccokra mert ha akarnám a zsebpénzemből meg tudnám venni de inkább tartogatom ..erről ennyit .és egyáltalán nem vagyok ilyen semmi rosszat vagy károsat nem csinálok és suliba és kítűnő vagyok ,én vagyok az osztályból a legjobb...
2012. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
megint én vok ..telefonom bármikor nálam lehet mert suliba is van olyan h fel kell hívnom a szüleimet h pl. később jöjjenek értem vagy valami (messze van a suli ezért nem tudok nagyon gyalog menni) netezni akkor netezhetek ha megtanultam amit kell és a házimunkát megcsináltam .
2012. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
hát kedves első én is kitünő vagyok és mégis enyi dolog van azért ,hogy nekem jó legyen a barátaimat elérem a suliba és a számitogépen is fent vagyok 1 órát akkor is beszélünk szóval nekem igy de azért kiváncsi lennék mások véleményére és kedves 2-dik köszönöm válaszodat,és kedves 1 válaszoló neked is köszönöm a válaszod.
2012. aug. 10. 11:36
 9/29 anonim válasza:
91%
hello:D én is 12 vagyok, és nekem a sminket nemengedik, ruhát együtt vesszük, barátot nemtudom hogy engednének-e mivel nincs (a tesóm 5 évvel idősebb és még neki sem volt), körmömet megengednék hogy fessem, de nem festem... :D amúgy akkor gépezek mikor akarok, és telefonom is mindig nálam van((:
2012. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
Szia! Én nem vagyok 12éves, (31vagyok) de a lányom 11 és az osztálytártsai 11-12közöttiek! Szerintem egy ilyen kislánynak nem kell smink, se hajfestés, sőt még magassarkú se...pfuuuj! A körömfestést most szünetben megengedem, de suliidőben max szintelen-csillogós/halványrózsaszín, tehát csak szolidan :) mondjuk a lányomra is csak néha jön rá a körömfesthetnék :) Mobilja 2éve van, az mindig nála lehet természetesen! Gépezés nincs, hétvégén néha.
2012. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!