Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor vékony vagyok vagy...

Most akkor vékony vagyok vagy duci?

Figyelt kérdés
174 cm magas vagyok és 66 kg. Egyesek szerint szép vékony vagyok és néhányan irigylik is az alakom. Mások szerint fogynom kéne, mert szerintük van pocakom és nagy popsim van... A csípőm genetikailag széles és hát a popsim is nagy. Régebben vékony voltam, akkor túlságosan is, de a csípőm és a fenekem akkor is ekkorák voltak. Nem merek fogyókúrázni, mert féltem a cicijeimet, hogy eltűnnek, lefogynak. Nem túl nagyok most sem. Tornázni viszont szeretnék, mert a combomon és a fenekemen narancsbőr van. Vagy valami más módszer narancsbőr ellen ami hatásos?

2012. aug. 2. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez nem duci, ez nőiesen telt, husis.
2012. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Semmi baj nincsen a súlyoddal. A legfontosabb, hogy elfogadd önmagad. Nem a centik és a kilók a lényegesek szerintem, hanem a kisugárzás. Másrészt nem a média által közvetített tökéletességet kellene isteníteni, hogy az a jó, hanem inkább azt, hogyan lehetnénk összhangban saját testünkkel. Ne tökéletes legyél, hanem különleges...tartja a mondás.
2012. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!