Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hány évesen kezdtétek...

Ti hány évesen kezdtétek szedni, igazítani a szemöldökötöket? 11/lány

Figyelt kérdés
11 vagyok, és van egy kis gondom a formájával, gyantázni nem akarok, kicsit megpróbáltam csipesszel szedni. mit gondoltok?

#szemöldök #szemöldokszedés
2012. júl. 30. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mondd meg anyukádnak szerintem mert ha ilyen akkor nagyobb ügyet csinál belőle amikor már észreveszi. :)
2012. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is ilyen ,ne aggódj ha megjön biztos nem fogsz úgy vágyni a felvilágosításra ,mint most ,egyébként nekem mikor megjött ,megmutatta ,hogy kell és kész nem beszéltünk róla ,mondjuk engem nem is érdekelt ,én nekem a mai napig nincs kiszedve a szemöldököm ,de nem is szeretném még kiszedetni egy pár évig fölösleges ! Egyéb iránt a te döntésed ,de ha eddig kibírtad ezután is kifogod bírni !Nem bántás ,csak tanács!Előbb- utóbb bele fog törődni ,hogy ilyen vagy .
2012. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Először 9-10 évesen ollóval megigazítottam, aztán 10 évesen borotvával megformáztam, mivel a csipesztől majd' meghaltam:D Egyébként imádom mostmár a szemöldököm, van amikor ilyen gyerek barnás szemhéjpúderrel kitöltöm a hiányos részeket szolidan.

11/L

2016. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14 évesen :)
2017. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!