Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hány évesen kezdtétek...

Ti hány évesen kezdtétek szedni, igazítani a szemöldökötöket? 11/lány

Figyelt kérdés
11 vagyok, és van egy kis gondom a formájával, gyantázni nem akarok, kicsit megpróbáltam csipesszel szedni. mit gondoltok?

#szemöldök #szemöldokszedés
2012. júl. 30. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kb 13-15 évesen kezdtem kiszedetni kb 6 éve magamnak szedem.

25/L

2012. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Asszem 12 lehettem.
2012. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

13éves voltam amikor a kozmetikus kiszedte,de mostmár én szedem magamnak.

szerintem kérd anyukád segítségét:)

2012. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12 voltam mikor el kezdtem szedni csipesszel de nagyon bénán ,aztán megkértem anyumat h igazítsa meg . Sok sikert
2012. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne állj neki egyedül, mert elég gáz lehet a végeredmény. Kozmetikussal szedesd ki első alkalommal, aztán pedig magadnak már tudod igazítani, mikor visszanő. Azért jobb szakemberre bízni, mert úgy biztos szimmetrikus lesz, és illik a formája is az arcodhoz. Pár száz forint csak, ennyit érdemes szánni rá.
2012. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

először kb 13 lehettem mikor csak középről szedtem ki azt a pár szálat, aztán 1x a kozmetikus kicsit az aljából szedett, azóta magamnak szedem, de kezd furcsa formája lenni szóval nemsoká igénybe veszem a kozmetikust :D

16/L

2012. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14, és kozmetikus szedte.

15/L

2012. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Olyan 12 lehettem.

Nyugodtan szedd ki magadnak szerintem, csak rajzold fel előtte, hogy milyet akarsz. Én úgy szoktam, hogy fehér szemceruzával megrajzolom azt a részt, amit ki akarok majd szedni.

2012. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha gondod van a formájával akkor először kozmetikushoz menj el aztán már látod magadtól is h honna kell kiszedni :D
2012. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak az a gond, hogy anyunak nem akarom mondani, mert mikor tanácsot kértem tőle a hajamhoz, már akkor is "primadonnának" tartott, pedig nem nagy ügy, csak nem akarok hülyén kinézni, és ő ezt nem érti. szerinte nagyon "kicsi" vagyok még ezekhez a dolgokhoz. amugy a menstruációt se hozta még soha szóba. még nem menstruálok, de azért 11 éves múltam, másoknak már megemlítik ilyen korban. úgyhogy kozmetikushoz se tudok menni. a körmöm lakkozni szoktam, meg körömmatricázni, suliidőben csak halvány lakkom van. ezt is soknak tartja.
2012. júl. 31. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!