Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokak szerint szép vagyok, de...

Sokak szerint szép vagyok, de nekem még sincs semmi önbizalmam. Nagyon zavar, hogy nincs mellem. Fiúk titeket nagyon zavar?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 20:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az anyatej ,,zsírossága" nem a mellmérettől függ,hanem attól,hogy milyen tápláló ételeket eszik a kismama szoptatás alatt.Tehát szoptatáskor nem hátrány a kis mell.Vannak férfiak,akiknek a kis mell tetszik.
2012. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Ha a tejtermelés ennyire nem függ a mell méretétől, akkor miért van a nőknek egyáltalán melle?
2012. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nekem is kis mellem van, és nekem sem volt régebben önbizalmam, sőt nagyon régen még meg is akartam műttetni. Aztán rájöttem, hogy el kell fogadnom magam, és akkor más is olyannak fog elfogadni, amilyen vagyok.

Az összes pasimnak tetszett a mellem, egyik sem panaszkodott, hogy túl kicsi. A mostani barátom alapból a nagy(obb) melleket szerette, de amikor meglátta az enyémet, totál begerjedt rá, mert kicsik ugyan, de feszesek, és ez neki nagyon bejön.


Nyilván nem te tehetsz róla, hogy ekkorák, lehet, hogy ezt örökölted. És amúgy még nőhet is, ha tizenéves vagy. Fogadd el magad így, ahogy vagy, és legyél rá büszke, hogy neked kicsi, de szép feszes és nem lógós cicijeid vannak. Plusz pozitívum, hogy kis mellel könnyebben tudsz hason feküdni (nekem ez fontos, mert szinte mindig hason alszom). :-)

2012. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!