Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokak szerint szép vagyok, de...

Sokak szerint szép vagyok, de nekem még sincs semmi önbizalmam. Nagyon zavar, hogy nincs mellem. Fiúk titeket nagyon zavar?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 20:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést lassan át lehetne rakatni a "Közoktatás, tanfolyamok" kategóriába, mert úgy látszik, sokaknak fogalma sincs az alapvető biológiai ismeretekről sem! A tej mennyiségének és minőségének az ég világon semmi köze a mell méretéhez, mert ahogy már korábban is írták, a mell méretét csak az ott lévő zsír befolyásolja, ami csak egy töltőanyag. De ez általános iskolai téma!
2012. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell átrakni a kérdést, hanem nem másról kell alatta beszélgetni, hanem válaszolni rá, és ennyi. Engem nem zavar különben!
2012. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális fiút nem a mellméreted érdekelné. Amúgy én például kifejezetten vonzódom a kis mellű lányokhoz
2012. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

pár napja Ópusztaszeren Feszti körkép túrán láttam egy ilyen deszka-szöszit, de tényleg olyan lapos volt mint a kocsi műszerfala, de gyönyörű volt jó seggel combbal, meg az a parányi mell is izgatott xD Majd kiesett a szemem, kár hogy józanon nem merek odamenni senkihez :/

f18

2012. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Doki BIRKA válasza:
Ne agodj nem csak neked vanak ilyen és ehez hasonló problémáid pl: fiuk sem szeretik hogyha deszkák nincs mellkhasuk mégsem kérdezösködnek hogy zavar-e mást probálnak tenni elene a fiuk is hiuk mint a lányok. Mindenki olyan amilyen, akkit zavar tartsa meg magánk. Miért zavarna a kis mell :)))
2012. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Nem lehet általánosítani!Például nekem,kifejezetten tetszik a törékeny női alkat kis cickókkal.
2012. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
emgem egyáltalán nem zavar ha 1 csajnak kicsi a melle sőt cuki nak tartom nekem ol ul nemjönek be azok akik nek nagyonagy a melük és szét sminkelik magukat :D
2012. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
75%

Imádom a kis, feszesen, fiús mellű lányokat, szerintem nincs izgatóbb ennél, a sportos, izmos, hajlékony női test, amit nem zavar meg egy nagy, órmótlan mell. Pont te vagy az esetem :).

Úgyhogy gyorsan tessék elfelejteni minden önbizalmi problémát, és gondolatban megszámolni, hány ember lett szerelmes már így látatlanban is Beléd. A világ legszebb lánya vagy, csak még nem akarod elhinni, mit kell tenni, hogy belédivódjon a tudatodba, a gondolataidba, a mosolyodba?

2012. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Eloszor is jo lenne tudni tudni hany eves vagy. 11 evesen nincs melled vagy 31 evesen? Kozrejatszik a testalkat is, de engem nem feltetlenul zscarna mert 1, bizonyitott h a kismellu nok jobbak az agyban. Tanusithatom. 2, ha tudod kompenzalni egy olyan bomba fenekkel h az ember meglatja es elszall akkor foleg. En is ismerek egy csajt akinek 22 evesen akkora melle van mint egy borso viszont gyonyoruuuuuuuu es olyan segge van h kajak elszall az ember tole. Ugyhogy ha jo a segged ne aggodj. Ha lovagolni is tudsz akkor foleg. Elnezest az ekezet hianyert de telorol irtam, mivel kotelessegemnek ereztem h valaszoljak. U.i.: ha tudsz lovagolni es jo a segged csorgess meg. XD
2012. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
10.13 en mar szerelmes lettem. Utolso voltam.
2012. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!