Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít, hogy a fiúnak, hogy nézki az orra? Titeket zavar ha nem túl szép?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
ha túl görbe ak használják pajszernek...
2011. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem hosszú és görbe ( az orrom !!) és elsőre zavarja a lányokat, de aztán elmondom nekik, hogy így legalább ha elfárad a kezem akkor ujjazás helyett orrozni is tudok és az megnyugtatja őket
2011. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
köszönjük Ahmed
2011. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl. ott van Owen Wilson, odavannak érte a csajok, pedig nem túl szép az orra (nekem mondjuk nem jön be, de nem az orra miatt:)

Én kifejezetten bukom a nagyorrú pasikra. Ne kérdezd miért, pár éve vettem észre magamon, 70%-ban azokra a pasikra mondom, hogy szexi, vagy jóképű, akiknek szép hosszú orruk van :D

Szóval nem az orrtól függ, hogy bejössz-e a csajoknak vagy nem, sőt lehet éppen szexepiled is, a lényeg, hogy ne parázz rá, ne kérdezgesd a csajokat, hogy zavarja-e őket, legyél magabiztos, szeresd meg önmagadat, az a siker kulcsa:)

2011. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszonak köszi aranyos vagy:) nekem igazából volt egy balesettem 2honapja amiben megsérült és heges meg kicsit nagyobb lett(csunyább) de észrevehető ..de egy lányse szólt eddig érte.mert nem annyira nem foglalkozok vele.
2011. nov. 24. 01:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Másodiknak üzenem, hogy az orral való hüvelyi izgatástól ne várjon ORRGAZMUST :D


Amúgy nekem is nagy orrom van. Volt már aki azt mondta, hogy a krumplit szatyorba kéne hordani...


Nem zavar igazából, csak néha belelóg a látómezőbe, de már megszoktam. A lányok egy igen jelentős részének még így is tetszem.

2011. nov. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, ha egy férfinek szép orra van, de ez a szép nagyon is relatív. Jártam már olyan sráccal, akinek picit görbe volt, és volt olyan, amelyiknek krumpli orra volt és tetszett mindkét nózi. Igazából, az egész az arc függvénye, szerintem =)
2011. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!