Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Fontos, hogy egy lánynak...

Fiúk! Fontos, hogy egy lánynak legyen melle?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe 9.-es leszek és semmi mellem nincsen.:((( A korosztályomban meg mindenkinek nagyobb a melle mint nekem. a srácok is az olyan lányokat nézik meg jobban akinek van melle...:// meg azok csinosabbak is.. azt mondják rám,hogy szép vagyok meg csinos de szerintemnem... nem elég,hogy az a bajom,hogy magas vagyok 14 éves létemre(172 körül) még mellem sincsen.. már bántottak is miatta h már 8.-os vagyok nem akarok szedni valami mellnövesztő kapszulát.... -.-" nekem miért nem nőőő??? az egyik osztálytársam aki 1 évvel idősebb nálam már akkora melle van mint valami tőgy... nekem meg semmi.. épp h meg van egy kis forma. de azsemmi...-.-"

2012. júl. 25. 13:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
89%

Hiba lenne az önáltatás!Ebben az életkorban fontos a lányoknak és a fiúknak is, de később sokan kinövik ezt, mert végül a fiúk nem a mellhez választanak lányt, hanem a választott lánynak lesz vmilyen melle, a lányok pedig -jó esetben- rájönnek, hogy a mellük csak egy részük, és -bár fontos- nem a legfontosabb.

Tagadhatatlan, hogy a férfiak nagy részének bejön a nagy cickó (nekem is :-), ez pusztán adottság, és nem tehetünk róla, de ehhez képest sokkal kevesebbnél lesz ez a kizárólagosan döntő tényező (nálam sem).

Ettől függetlenül hatalmas biznic meglovagolni a komplxusokat (mellnövelés, pénisznagyobbítás), és pénzt csinálni olyanból, ami csak kis hányadában valós probléma, és csak az -soxor más okok miatt is- alacsony önértékelést toldozgatja-foldozgatja. És öngerjesztő, mert minél többen csinálják, annál többen akarják megcsináltatni.

Vigasztaljon az, hogy ez nem fog a térdedig érni esetleg 1-2 gyerek után, és állítólag érzékenyebb is a kisebb - de ez utóbbiról csak közvetett információim vannak :-). Mint mindennek, ennek is megvan az előnye, és hátránya is. Amúgy meg vszeg nőni fog még...

2012. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%
Mindig jön valami önjelölt főokos, aki azt képzeli, majd ő megmondja a tutit, minden válaszoló hülye, ő majd helyettük is általánosít. Légy szíves a te nevedben beszélj, más nevében majd beszél más. Miért képzeled magad ennyire okosnak? (én pl. nem képzellek annak ;))
2012. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#16-os válaszoló!

Tulajdonképpen nem is nagyon értettem mit akartál ezzel leírni. De lehet az a gond,hogy már fáradt vagyok..:D bocsi :)

2012. júl. 27. 01:56
 24/31 A kérdező kommentje:
valamit nagyon elnéztem.tehát 21-es válaszoló. azt hiszem megyek aludni :D
2012. júl. 27. 01:57
 25/31 anonim ***** válasza:
#21-es azt írja, hogy nem ezen fpg múlni, hogy pasid legyen, semmi baj nincs veled. Viszont úgymond hasznos elhitetni a nőkkel, hogy baj van velük, nem elég szépek, nem elég jók a férfiaknak, hogy aztán menjenek plasztikázni, vagy mellnövesztő krémet venni, stb.
2012. júl. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
szerintem első az arc, persze nem árt ha van mid, de én inkább választom a szinte semmit, mint a túl nagy, vagy akár csak a szimplán nagy melleket, magyarán nekem max 2%-ban számít a mell mérete, ha barátnőt keverek
2012. júl. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

*keresek -et akartam írni, bocsi :D


amúgy 17/f +14 nap és 18 :P

2012. júl. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#21-el nekem nem az a bajom, hogy jót ír, vagy rosszat, hanem hogy kisajátítja magának, hogy ő majd elmondja mások helyett is. ilyenek: "Tagadhatatlan, hogy a férfiak nagy részének" ... Hadd döntsük már el mi, a nagy rész, hogy mi mit gondolunk. :)
2012. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A 21.-hozzászóló vagyok.

Látom, nagy vizet kavart az a pár mondatom , meg a kérdező sem vette hasznát, ezért (de főleg a kérdező miatt) átfogalmazom, ill. lefordítom magyarról-magyarra. És végül -reményeim szt legalábbis- megnyugszanak a kedélyek is.

Ez volt eddig a semmi, de most jön a lényeg: a válasz 2.0! :-)


Nekem is a nagyobb típusú a szimpibb, és a barátnőmnek is az van, de ez mégiscsak a véletlen műve, mert a randijainkon soxor a szemébe néztem (ezáltal simán alakulhatott vna ellenkezőképpen is), így ebből azt is leszűrtem, hogy talán nem is a mell a legfontosabb. Az meg, hogy a nagyobb jobban bejön -teccik-nemteccik-, evolúciós okokra (meg 100000 évekre) vezethető vissza, szal "vis maior".

Cukkolások meg nem csak ilyenek miatt szoktak történni. Ez csak egy a kismillió genyózási ok között, de egy közös bennük: mindig a legfájóbb pontot támadják (általában amiben különbözöl tőlük), mert ez teszi a heccelőket hepivé. Sztem te is találhatnál rajtuk fogást, csak nem olyan típus vagy (Cumi!). Erre vszeg nincs gyógyír, max. az acélideg, vagy a pofon.

Emiatt (ti. a kis méret miatt) sztem ne feküdj kés alá, hogy a paplanszájúveronika, vagy voksánkacsa nyomdokaiba léphess, meg az 1-2 évenként és 300köbcentinként cickó-ápgrédelők közé állhass, mert más is néz rajtam kívül még a lányok szemébe (ismerek is ilyen "suttogókat" :-), és egyikkel talán még össze is fogtok illeni.

Előnyei is vannak a kisebbnek a nagyobbal szemben: pl. tudsz hason feküdni, futáskor nem lötyög, de persze vannak ettől nagyobb gyakorlati haszonnal bírók is (ld. az eredeti 21-es hsz. végén!).

18-ig meg még akár hozhatja is a formáját (és vszeg lesz is egy közepes méretű belőle, mert általában mindenből 2 féle a legritkább: a legkisebb, meg a legnagyobb), de addig kitartás!

Ennél jobban nemtom átfogalmazni, de talán már ez is megfelel majd. :-)


Amúgy a hsz. írásakor alant van egy pár dolog iránymutatónak, és ebből az egyik ez: "Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!". Egyeseknek talán érdemes lenne megfogadni.

2012. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ezt magyarnak nevezni szégyen! És tetszik, nem tetszik, továbbra se akard azt mondani, hogy a nagyobb jön be, mert azt most is becsempészted ebbe a magyarnak nevezett förmedvény írásba.
2012. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!