Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Fontos, hogy egy lánynak...

Fiúk! Fontos, hogy egy lánynak legyen melle?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe 9.-es leszek és semmi mellem nincsen.:((( A korosztályomban meg mindenkinek nagyobb a melle mint nekem. a srácok is az olyan lányokat nézik meg jobban akinek van melle...:// meg azok csinosabbak is.. azt mondják rám,hogy szép vagyok meg csinos de szerintemnem... nem elég,hogy az a bajom,hogy magas vagyok 14 éves létemre(172 körül) még mellem sincsen.. már bántottak is miatta h már 8.-os vagyok nem akarok szedni valami mellnövesztő kapszulát.... -.-" nekem miért nem nőőő??? az egyik osztálytársam aki 1 évvel idősebb nálam már akkora melle van mint valami tőgy... nekem meg semmi.. épp h meg van egy kis forma. de azsemmi...-.-"

2012. júl. 25. 13:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!:) picit megnyugodtam.
2012. júl. 25. 13:55
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"volt pár olyan fiú aki járt volna vele akkor,hogy ha nagyobb lett volna a melle"

És milyen jól járt, hogy neki kisebb így ki tudja szűrni azokat, akik 2 mellel és nem egy lánnyal akartak járni. Én komolyan nem értem miért bűnkódnál emiatt.

Persze, vannak pasik akiknek a nagy mell jön be. De más az is, hogy valakinek ez jön be, és más az, hogy valaki gyakorlatilag csak két nagy mellel akar járni, és magát a nőt nem is nézi.

Amúgy van egy topik az index fórumán ahol istenítik a kis mellű nőket. Ha gondolod megkeresem a linket neked. ;)

2012. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös válaszolótól tanulhatsz sokat! :) Ő elhiszi magáról, hogy jó, és más is jónak látja, így aztán pláne elhiszi, és minden bizonnyal jó is, hisz imádják! :)

Életem messze legjobb nőjének alig volt melle. Volt olyan is, akinek nagy volt, na ő is tetszett! Lényeg azon van, hogy szerettem őket!

2012. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
:)
2012. júl. 25. 14:57
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
A melleknek akkor lesz igazán szerepe, mikor megjön a gyerek, de már akkor sem feltétlen. És én sem a nagy görögdinnyéket keresem a lányokon, hanem a szép arcot és kedves belsőt :)
2012. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
16/f ez lemaradt.
2012. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Mikor kilencedikbe mentem, semmi mellem nem volt. 10.-re lett már valamekkora, megjegyzem, a mai napig nincsenek nagy cicijeim. Eddig senkinek semmi problémája nem volt vele. Aki emiatt csúfol (általánosban engem csúfoltak ezzel), az komolytalan és gyerekes :) Biztos későn érő típus vagy, biztosan fog nőni valamennyit még :)

21L

2012. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem a mellek körül forog a világ, és nem szeretem a mûmellû nôket sem. De azért legyen ott mit fogni, legyen egy szép formás normál méret. Kövezzetek Meg, de nem igazán tudnám elképzelni magam egy feltünôen kis mellû nôvel. És akár bevalják a férfiak akár nem, szeretjük a szép melleket.


26f

2012. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én két l-lel vallottam be, hogy mi a véleményem, és akár hiszed, akár nem, ne írd azt fölül! Beszélj a te nevedben! :)
2012. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
nem fontos
2012. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!