Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire legyen egy...

Fiúk! Mennyire legyen egy lánynak dús a haja?

Figyelt kérdés
Légyszi ,ha tudtok linket bemásolni azt megköszönném.
2010. júl. 5. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem félig kopasz, akkor ok.
2010. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ezen még nem gondolkodtam
2010. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
k_rvára nem érdekel,h mennyire dús a haja.ha az összkép jó,akkor a jó.
2010. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább dúsabb, mint semmi!
2010. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, ha nem elég dús, akkor rakatsz bele még? :D
2010. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. Pont,hogy sok hajszálam van nagyon és ezért úgy tűnik mintha nagyon dús lenne és azon gondolkodom,hogy meg-e rikítassam.
2010. júl. 7. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de szerintem ne ritkíttasd, a dús haj a legszebb.. örülj neki, hogy sok és szép hajad van:D
2010. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért ritkítanád?(egyébként én is lány vagyok)Nekem is dús(bár sajnos most a fele kihullott:S),egyébként még mindig jobb,mintha kevés lenne,legalább van tartása.Csak meg kell találni az ideális frizurát,ami így a legtutibb.Nekem kb hátközépig érő hajam van,nincs megszedve de úgy van levágva,hogy van egy hosszú rész hagyva és "erre jön" egy rövidebb,ami úgy néz ki,hogy elölről fokozatosan van levágv hátrafelé és hátul "V" alakban végződik:a hosszabbik részt hajvasalóval kivasalom teljesen egyenesre,a rövidebbet pedig vagy hullámosabbra hagyom vagy feltupírozom(nyugi,ez nem valami hülye emós haj,tök normális)Nem tudom így mennyire érthető,nem tudtam jobban leírni,bocsi :)

21/L

2010. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!