Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, ti elvárjátok, hogy egy...

Fiúk, ti elvárjátok, hogy egy lánynak ki legyen szedve a szemöldöke?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, irritál, ha egy lány szedi a szemöldökét. A kiszedett szemöldök helyére rajzolt csíkokat pedig egyenesen undorítónak tartom. A természetesség híve vagyok.
2011. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

elős válaszadó vedd figyelembe hogy milyen egy lány szemöldöke alapvetően. És egy lány köteles szedni a szemöldökét! nem vékonyra mert az undorító. és főleg nem rajzolni de ha valakinek dús és vastag szemöldöke van alapból akkor az igenis szedje ki és ne legyen bagolyszemöldöke mert az undorító. Az én szemöldököm például tök alaktalan össze vissza állna ha nem szedném és mivel a két szemöldököm között is nő ezért alpvető hogy mindig szedve van szerintem ez alapvető dolog.

16/L

2011. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már szerintem is egy tök alap dolog. Borzalmasan tud kinézni egy olyan csaj aki mondjuk felöltözik csinosba, frizura belőve, smink, aztán ezek mellé egy szemöldöke van, mert annyira össze van nőve neki, el van bokrosodva.

Bááár...hozzá kell tennem, hogy az unokatesóm egy tök helyes csaj (tényleg helyes, nem mondanám, ha nem lenne igaz, mert annyira nem bírom:D) meg baromi okos, tök jól öltözik, olyan faszija van...hogy...úristen:D istenkirály, és nem szedi a szemöldökét...vastag meg mit tudom én, de abszolúte nem zavaró a külsejében. Ilyen is van...úgyhogy...a franc tudja:D Én mindenesetre szedem, az a biztos:D

2011. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!