Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű nők/lányok. Ti...

Kis mellű nők/lányok. Ti hogyan fogadjátok el magatok?

Figyelt kérdés
Teljesen elkeseredtem ma, mikor megláttam magamon az új fürdőruhám...

2012. jún. 27. 14:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem még az A kosarasat sem tölti ki ha megnőnének 80B-re...álmodik a nyomor!Na majd műtéttel lesznek ezek C-ek is!De azért a pasik(tisztelet a kivételnek) is szemetek tudnak lenni mert mondják hogy a kicsi formás mell sokkal jobb stb. ahhoz képest mindig megnézik a nagy mellű lányokat és leszólják a laposabbakat.De egy csomó nagymellű lány is ilyen hogy beszól pedig a genetikáról tényleg nem tehet senki! De azért szerintem próbálj ne arra gondolni hogy milyen rossz neked miért nem lehet nagyobb és a többi ha szerencséd van nőhet (nővéremnek is nőtt) aztán ha olyan korba lépsz még mindig meg lehet csináltatni gondolj pl arra hogy milyen jó hogy legalább egészséges vagy vagy hogy nem vagy púpos,vak,sánta
2012. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és 75B alig tölti ki.Engem most ez nagyon zavar mert észrevettem hogy az utobbi időben mintha egy kicsit kisebbek lennének a melleim..De reménykedek hogy még nőni fog egy kicsit.A páromnak nincs semmi baja a melleimmel,azt mondta hogy én se aggodjak.
2012. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

odaálltam a tükör elé, és azt mondtam magamnak, hogy: én szép vagyok, és el kell fogadnom magam. hát...aztán fotóztam magam(ne, nem vagyok beteg) úgy, hogy minél jobb kép készüljön, és azon felsoroltam, hogy mi a szép...Ennyi..:) ha őrültségnek tartod, sory:(


dert

2013. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Pláne zavar, hogy még egy fehérneműboltban sem kapok jó melltartót...
2013. júl. 17. 22:11
 15/18 anonim válasza:
100%
Fiú vagyok,és el szeretném nektek mondani h engem ez az egész kis mellem van dilemma nagyon zavar,tekintettel arra (bár lehet h csak én működök visszafele)h én egyáltalán nem szeretem a nagy mellű lányokat. De komolyan hogy néz az má ki,amikor egyfolytában az az érzésed hogy minnyá elgurul,na mindegy ezt hadjuk :D csak annyit szerettem volna írni hogy biztos vagyok bennne hogy nem én vagyok az egyetlen srác aki nem hogy megveti,de határozottan előnyben részesíti a kissebb mellű lányokat.
2013. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Édespofa vagy utolsó(:
2013. okt. 31. 17:20
 17/18 anonim válasza:
Az enyémek is nagyon kicsik és én is utálom őket,mostanában kezdünk "barátkozni"... Elkezdtem kicsit mellizomra erősíteni és azóta úgy érzem van tartásuk vagy nem tudom... Azért nagyon remélem még nőni fog:S
2014. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

sehogy nem fogadtam el, sőt egyre jobban zavar

aki pedig azt állítja, hogy a kis mell nem hátrány az téved

2021. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!