Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti mennyire csupaszítját...

Fiúk! Ti mennyire csupaszítjátok le magatok odalent?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hajnyíróval rövidre igazítom, zacsit borotválom, mert a párom nem szereti, ha tele megy a szája szőrrel.
2011. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is csak 0ással végig megyek rajta.

A heréknél is így vagyok.


Mivel nem szopatok 1 nőt se így nem is látom szükségét borotválni ott.

2011. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
csatlakozom az előzőkhöz, de nem mindegy milyen hajnyíró, mert ha becsípi... borotválni nem jó mert megerősödik. aki hős, lenyúlja a csaja epilátorát. egyszer én is voltam hős...
2011. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
áúú..! :D azt én nem merem bevállalni, inkb maradok a borotvánál...:)
2011. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
na csináljátok fiúk!! csupasz kukac undorító.. a legtöbb lány nem egy kisfiúval akar szexelni..
2011. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem ha csupasz ...;)
2011. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kisfiúval akarok:P
2011. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tilka válasza:

szerintem is szebb mint szőrösen. Nekem a 0-sal lenyírt tetszik aztán nőhet egy hétig még mindig szép.


fiúk! az epilálást felejtsétek el - ha becsípi a here finom bőrét vérezhet is. A nullás is megfelel, igényes.

2011. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én borotválom az egész területet, vagyis a herétől kezdve az anusig... ami meg a combomon van már azt néha hajnyíróval megrövidítem mert ugye az erős mert közel van az intim részekhez és csúnya ha olyan sötét
2011. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
van amúgy a tévéshopos szőrtelenítő ami valahogy ledörzsöli körkörösen, azt próbálta már valaki intim területen?
2011. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!