Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű nők/lányok. Ti...

Kis mellű nők/lányok. Ti hogyan fogadjátok el magatok?

Figyelt kérdés
Teljesen elkeseredtem ma, mikor megláttam magamon az új fürdőruhám...

2012. jún. 27. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Időbe telt, de sikerült. Segítettek a bókok, dicséretek. Keress olyan fazont, amivel kicsit csalhatsz, ha ennyire zavar! Amúgy meg ezt valahogy neked kell elrendezned magadban, más nagyon nem segít...
2012. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem sose zavart és nem is fog. :)
2012. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Engem sem zavart soha, és Téged se zavarjon!
2012. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és szerintem egy kis mellű lány is lehet nagyon szép! :) Inkább legyen kicsi melled, de legyen természetes! :)
2012. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nekem is kicsi,80/B-s a méretem,de legalább kerek ez vígasztal.

Plusz egy jól választott melltartóba még tetszik is,párom meg szereti őket nagyon.

De szülés után megszeretném csináltatni mindenképp,mert én nem szeretem az ikreimet:(

Fürdőruhába pl nem veszek olyat ami csak takar,tehát ilyet:


[link]


hanem mindig kosarasat veszek,ami merevítős az áll jól :)

2012. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha B-s lenne, már a földhöz verném magam örömömben..
2012. jún. 27. 20:04
 7/18 anonim ***** válasza:

80B mell az nem is kicsi... Akkor én mit szóljak? (70A) :D

Amúgy nekem ilyen egyenes fazonú pánt nélküli fürdőruhám van,és az is fodros, tehát lényegében nem is látszik a mellből semmi :)

Amúgy a kérdésre válaszolva: sehogy nem fogadtam el :( De remélem sikerül valamikor... ha mégsem, akkor talán megműttetem ha majd odajutok

20/L

2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nekem 75/A-s a méretem...jooo szivacsos fürdőruci:) még nem ért semmiféle hátrány a mellemmel kapcsolatban...rengeteg bokot kapok, nincs buli, hogy ne nyomuljanak rám...egyszer azt is mondták, hogy akinek ilyen szeme van mint nekem, annak nincs szüksége mellre...hát így tudtam elfogadni magam...bár néha még rám tör a hiszti h legalább B kosarat igazán elérhetném...:/:/:/

23L

2012. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
engem nagyon sokan bántottak vele még a nagyanyám is hogy ha nem eszek nem fog megnőni hát nem is nőtt... és nem hiszem h aki elfogadja még boldog mert minden pasi csorgatja a nyálát egy nagyobb mellűre ezek a kicsik a nagyon kicsi nem szép csak max beléd szeret és nem érdekli de attól még a nagymellűeket nézi meg olyanra vágyik nincs olyan aki nem akarna nagyobb melleket nekem van pasim és dícséri is de olyan megalázónak érzem mikor mutatnak tv-be vagy utcán egy olyat akinek van mit nézni rajtam nincs...
2012. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ki aza nagyon okos aki szerint a 80 b kicsi??? mert én kb olyanra műtettném... ugyh te aztán fogd be és ne síránkozz h kicsi mert hülyeség
2012. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!