Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy sikerült ez a képem,...

Hogy sikerült ez a képem, megéri megvenni a ruhát? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 25. 13:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem...Most akkor az a kérdés, hogy hogy sikerült a kép vagy hogy milyen a ruha? Vagy inkább a szokásos "szerintetek szép vagyok?" magamutogatás. Ti el tudjátok képzelni, hogy valaki a próbafülkéből rögtön ide fordul tanácsért? Hát kétlem.
2012. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd meg ezt a ruhát! Akár xs-es, akár nem, ez Rád bő. Amúgy szép a ruha is , meg Te is! De nem illetek össze! :) További szép napot!
2012. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Kedves 22es: írtam már, ez egy ilyen 2 az 1ben kérdés, válaszolhatsz arra is, hogy maga a kép milyen lett, hogyan mutatok rajta és arra is, hogy tetszik-e a ruha. Ha azt akartam volna kérdezni, hogy szerintetek szép vagyok-e, feltettem volna egy arcos fotót, ha pedig csak azt, hogy milyen a ruha, belinkeltem volna a Zara oldalát. Engem mindkettő érdekel, ezért nem találom gáznak, hogy így raktam fel a kérdést.

Köszönöm!

Megfogadom az egyik válaszoló tanácsát, tényleg így van: ha valami is nem tetszik egy bizonyos ruhadarabban, akkor nem érdemes megvenni, pláne ilyen drágán. :)

2012. jún. 25. 15:30
 24/30 anonim ***** válasza:

őszintén???

nekem nem tetszik ez a ruha,nekem nagyon nem jönnek be ezek a földig érő ruhák,olyan zsák hatásuk van szerintem..


egyébként szép vagy,bár kicsit szerintem is magamutogatós ez a póz...

lehet lepontozni:)))

26N

2012. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szep vagy:) A ruha viszont picit bonek latszik de a fazonja nagyon nagyon jo, all neked! Ja,es ne torodj az irigy es rosszindulatu emberekkel! :) 19/L
2012. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Válaszok:

1. A kép közönségesre sikeredett, de a fészbukra pont jó lesz.

2. Hogy megéri-e megvenni egy ruhát, azt csak az tudhathatja, aki már felpróbálta és gondolkodik azon, hogy megvegye-e. Az, hogy másnak tetszik-e egy kép alapján tök mindegy, mert te fogod hordani.

2012. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem szeretem a közönséges dolgokat és magamutogató sem vagyok, még bulizni is ritkán megyek el dekoltált ruhában, sokkal inkább az "egyszerű de nagyszerű" elven élek. :) Szerintem nem közönséges ez a kép, semmim nem látszik és nem egy 5 centis miniszoknyában pucsítok narancssárgára szolizott bőrrel és egy kiló vakolattal az arcomon. Mindenképp köszönöm a válaszaitokat!
2012. jún. 25. 17:50
 28/30 anonim ***** válasza:

Te régebben nem raktad már föl képedet ide?

Amúgy nekem nem tetszik se a ruha,se a kép. Túl fodros :D

2012. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Először is: nagyon tetszik a kép, jól áll neked ez a szín is :)

Viszont. Ezt a ruhát én is felpróbáltam a Zarában. A méretem kicsit bő volt rám, viszont az egyel kisebb nem úgy állt, ahogy kellett volna. Végül nem vettem meg, mert zavart a bősége.

Egy szó, mint száz, ha látod vele, hogy nem passzol, nem éri meg megvenni(utána meg szaladni a varrónőhöz). Úgyis jön majd egy szebb, jobb ruha, ami 1000szer jobban fog tetszeni ;)

2012. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
jol all :))
2012. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!