Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy sikerült ez a képem,...

Hogy sikerült ez a képem, megéri megvenni a ruhát? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 25. 13:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekem különösebben nem tetszik ez a ruha. A többit meg inkább nem kommentálom(a te érdekedben).
2012. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi baja van vele mindenkinek, szerintem teljesen rendben van. A kép jól sikerült, a lány sokkal szebb, mint a csücsörítős, pirított csajok akiknek kinn van mindenük. Vagy talán irigykedtek?

Én megvenném a helyedben a ruhát. :)

2012. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"Egyébként miért hiszitek, hogy dicsekszik az xs-es mérettel? Nekem nem úgy tűnt. Szerintem csak azért mondja, hogy ne írjátok, hogy vegyen egy mérettel kisebbet..."


Azért gondoljuk, mert a kérdésének semmi köze a ruhához. Ha a ruha lenne a kérdés, akkor olyan képet rakott volna fel, ahol látszik is belőle valami. A méretére vonatkozóan senki sem tett megjegyzést, ő viszont fontosnak tartotta közölni ezt a tényt.

2012. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A kép nem rossz, de nem ide való, ide röhejes... vagyis az aki próbafülkében így pózol. Sugarbird koppints (stílus nem a ruha) de ott legalább látszanak a ruhák is :)
2012. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
nagyon jól áll a rózsaszín! sztem vedd meg.
2012. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%

Azért írja -szerintem-, mert nem biztos benne, hogy megvegye így is, hogy nem teljesen tökéletes.

Két kérdést tett fel:

- Hogy tetszik a ruha?

- Jó kép-e?

Most attól, hogy valakinek nem tetszik a beállítás még lehet szép a ruha, vagy válaszolhat arra is, hogy vajon megvegye-e a kérdező a neki tetsző, de méretben nem tökéletesen passzoló ruhát.

Komolyan itt ha valaki egy kicsit is szép, rögtön le van fikázva. Ha meg van egy kép egy ronda, kövér(nem egy pici súlyfelesleg) lányról mindenki azzal jön, hogy biztosan milyen kedves, meg aranyosnak tűnik.

2012. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"Vagy talán irigykedtek?"


13:53-as vagyok és fiú. Mégis mire irigykednék?:D

2012. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Komolyan itt ha valaki egy kicsit is szép, rögtön le van fikázva. Ha meg van egy kép egy ronda, kövér(nem egy pici súlyfelesleg) lányról mindenki azzal jön, hogy biztosan milyen kedves, meg aranyosnak tűnik."


Nem, nincs lefikázva, ha szép. A buták vannak lefikázva. Nézd végig az eddig feltett képeket és válaszokat, meglátod, hogy nem húzzák le azt aki kíváncsi mások véleményére, még akkor sem, ha szép.

De akkor a kérdezőben legen annyi bátorság, hogy azt kérdezze "tetszem?"

Nem kellene ilyen buta praktikákhoz folyamodnia azért, hogy ne tűnjön beképzeltnek.

Ha a ruháról szeretne többet tudni, akkor tegyen fel egy olyan képet, amin látszik is valami a ruhából, mert itt a színén kívül semmit sem lehet megállapítani.

És a Jóisten látja lelkemet egy szemernyi irigység sincs bennem.

2012. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Ahogy az egyik válaszoló írta: 2 kérdést is feltettem, én nem szégyellem, hogy megkérdezem szerintetek milyen lett a kép, viszont a ruhával kapcsolatban is szerettem volna tanácsokat kapni. Ennyi, remélem most mar mindenkinek teljesen világos. :)

Az XSes mérettel kapcsolatban: bő a ruha, kisebbet pedig nem találok, ezért nem tudom érdemes-e megvenni. Koszonom az eddigi válaszokat!

2012. jún. 25. 14:24
 20/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bő a ruha, és nagyon látszik, akkor ne vedd meg. Vagy hát végülis te tudod, te látod magadon. De ha már van olyan ami nem tetszik benne(pl. eláll a derekadnál) akkor ne vedd meg szerintem.

Amúgy nagyon jól áll neked ez a szín, szép vagy! :)

2012. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!