Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor egy lánynak eltörik a...

Mikor egy lánynak eltörik a lába és begipszelik, aztán 2 hónap múlva leveszik, olyan szőrös a lába mint egy fiúnak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, hogy ki mennyire szőrösödik, természetesen a lábtörés a szőrnövekedést nem befolyásolja, így ha begipszelik, és nem tud szőrteleníteni, akkor olyan is lesz a "végeredmény" 2 hónap múlva.
2012. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem ciki egy kicsit az orvos elött :D?
2012. jún. 7. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt látott már cifrábbat is, másrészt egy orvos pont nem fog meglepődni, hogy egy gipszelt testrész nem volt borotválva/gyantázva, ugyanis ez fizikailag képtelenség. És hidd el, pont leszarja majd, hogy szőrös-e a lábad.
2012. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Az orvos nem fog teli pofával röhögni, valószínűleg ezer meg egy gipszet vett már le, de ha jól tudom, nem is minden esetben az orvos "bajlódik" vele. Az egészségügy nem arról szól, hogy borotváltad-e a lábad. Nekem nemrég elfertőződött egy vágott sebem és vérmérgezéstől tartva bementem az ügyeletre. Kinézetre nem volt egy nagy valami és úgy éreztem, hogy ciki ezzel az ügyeletre rohanni. Amikor behívtak a sebem felmutatása előtt illedelmesen megkértem az orvost, hogy ne nevessen ki. Félig vicces felvezetőnek gondoltam, de azt hiszem, megsértettem szegényt.
2012. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!