Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi hónap után fog megerősö...

Mennyi hónap után fog megerősödni a körmöm a körömerősitőmtől?

Figyelt kérdés

vagyis hány hónap kell hogy a körömerősitő használatától megerősödjön a köröm?

A másik hogy ha birtok akkor ajáljatok jó körömerősitőket,vagy házi praktikákat ami erősisi a körmöt.



2012. márc. 3. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
kenhetsz rá bármit, sokat nem fog érni. a köröm erőssége nagyrészt genetika, másrészt pedig életmód. vitaminokkal belsőleg lehet erősíteni, másképp nem nagyon, max ideig-óráig.
2012. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen körömerősítőt hazsnálsz?Attól is függ.Másrészt pedig hónapok????Egy jó körömerősítő 1(max.2)hét alatt rendbehozza körmöt.Én most Essence XXL körömvastagítót kezdtem el hazsnálni,még nemtudok róla nyilatkozni,mert ma kezdtem el használni.
2012. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Micro Cell 2-hét alatt tuti segít, de látom,elég régi a kérdésed, lehet, hogy már nem aktuális.
2012. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!