Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyit nől a...

Egy hónap alatt mennyit nől a körmöm? És egy hét alatt mennnyit?

Figyelt kérdés
még az is jól jönne ha ajánlanátok valamien házi praktikát amivel bekenyhetném,mert folyamatosan letörik..azt is hallottam hogy a körmök változóan nőnek de azért érdekelne hogy átlagosan mennyit nől egy hét,és egy hónap alatt..azért kellenének tanácsok mert áprilisban lessz az unokatestvérem eskűvője és addigra megakarnám növeszteni szép nagyra,de az a baj hogy állandóan letörik....:|

2012. márc. 3. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
hát nekem elég gyorsan nő a körmöm heti akár 1cm-t is, de ha vitamin hiányos vagyok akkor ugyan úgy vagyok mint te.. letörik, egyél sok vitamint nagyon sokat számít, meg ha fontos lenne h semmiképp ne törjön le áprilisig akkor csináltass zselés meg erősítést műkörmössel úgy nem fog tudni letörni..és szépen megfog nőni :)
2012. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Vitaminhiány miatt nálam is sokszor előfordult, hogy letört. Vegyél jó minőségű körömápolót, ami E vitamint is tartalmaz. Házi praktika, ami nálam bevált, hogy beáztatom egy fél citrom levébe a körmöm kb 15 percig, rakhatsz hozzá még olivaolajat is. Én hetente kétszer használom ezt a módszert és nagyon szép erős körmeim lettek. (5 év műköröm után)
2012. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nóri$ válasza:
0%
nekem három nap alatt ha nem rágom akkor 5-cm-t nő
2012. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nóri$ válasza:

a c-vitamintól meg a

posnotól sokat nő csak ha meg nőtt fesd ki erősitővel 1 napig meg a ragasztott műköröm után

2012. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz0077 válasza:
Nóri$ hogy nő neked 3 nap alatt 5 cm-t??nekem 1 hét alatt nő talán 7-8 millimétert
2014. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!