Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?

Szerintetek is kövér vagyok?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 170cm és 55kg.Az osztályban sokan mondják hogy dagatt vagyok de a szüleim és az orvos is azt mondja hogy mivel nagyon magas vagyok ezért nem sok 55 kg.


[link]



2012. jún. 3. 18:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem. Ez az ideális súly, én is ennyi vagyok, és még vékonynak is szoktak mondani.
2012. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Csinoos ??? Na azért ne túlozzunk.... És köszönöm ha nemlenne gond megkérném a kommentelők leírnák a korukat nemüket (pl.: *7.komment 14/L)
2012. jún. 3. 19:44
 13/24 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. 19F
2012. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy kövér,még csak duci se!ez ideális súly,de ezt a gatyát sürgősen váltsd le,mert bevág.....
2012. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Te olyan messze vagy a kövérségtől, mint Makó Jeruzsálemtől!!! Ezt sürgősen felejtsd el, hogy kövér vagy! Nagyon szép vagy!
2012. jún. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne az osztálytársaidra hallgass, hanem az Anyukádra és az orvosra!!! Sajnos a hülye média miatt hiszik azt a normál testalkatú lányok, hogy kövérek, mert mindenhonnan azt látják, tv-ben, újságokban, és sajnos az interneten is, hogy csak a csont és bőr lányok lehetnek szépek! Aki ennek a hamis képnek bedől, az az életét kockáztatja, mert egyenes úton halad az anorexia felé! Kedves Kérdező! Neked tökéletes alakod van, és nem kell fogynod egy grammot sem, mert azzal már az egészséged veszélyeztetnéd!!!!! Ezt vedd nagyon komolyan, a saját érdekedben!!!!!
2012. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tök jól nézel ki. :) Egy szálat sem vagy kövér.
2012. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A kérdés elolvasásakor tudtam, hogy nem vagy kövér. A 170-hez az 55 kiló az majdhogynem kevés is, de a kövértől nagyon-nagyon messze van.

Aki azt mondja Rád, hogy kövér, az végtelenül buta és irigy.


Nagyon szép, vékony alakod van!

2012. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szivem, akiktől azt hallod, hogy te kövér vagy, az gondolom súlyban mind bőven túltesz rajtad... nyilván csak irigyek, mert egyáltalán nem vagy kövér! El ne hidd nekik, csak a rosszindulat beszél belőlük.

Mindenesetre a képen lévő nadrágot felejtsd el, szerintem ezeket a túlontúl csípőnadrágok senkinek sem állnak jól, mert ha nem csak csont és bőr vagy, akkor valami úgyis ki fog belőle "folyni" deréktájon. Ráadásul még lehet, hogy nőni fogsz, de nem feltétlenül hízol hozzá, szóval bőven jó ez a súly, inkább az orvosnak higgy, ne a buta, irigy kislányoknak!

2012. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat és ezt a gatyát tényleg ki is dobom mert már szűk :)
2012. jún. 4. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!