Kövér vagyok?

Figyelt kérdés
'4 éves lány vagyok ,163 cm és 62 kg. Szerintetek az kövérnek számít?

2012. máj. 29. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
4 éves lánynak ez sok. :) De gondolom 14-et akartál írni, így viszont pont jó! :)
2012. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja ,igen :) Bocsi :) És köszi a választ :)
2012. máj. 29. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
162 cm-hez szerintem kicsit sok a 62 kg, de ez ugye függ attól is, hogy hogyan oszlik el rajtad. Szóval inkább kép alapján lehetne megmondani.
2012. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kép nélkül nehéz megmondani.

ha nőies alkat vagy, erős testfelépítéssel és fejlett izomzattal, akkor nem sok. de ha vékony csontozatú és nem épp sportos vagy, pláne még gyerekes alkat akkor bizony sok lehet.

kifejezetten kövér biztos nem lehetsz, ha megnyugtat. de állj a tükör elé. ha van háj a hasadon, úszógumi a derekadon, hájas a karod, a farmerod-melltartód hurkákat csinál rád, akkor bizony nem ártana kezdeni valamit a helyzettel, egy fiatal lány ne úgy nézzen ki, mint egy 3 gyerekes anyuka (bocsi, csak sok ilyet látok manapság, és azért elkeserítő, hogy ilyen tunyák páran. nem kell véznának lenni, de azért fiatalon ne remegjen már az emberen a háj lehetőleg :D persze ez csak az én véleményem, nem kötelező egyetérteni)

fogyókúrába semmiképp ne kezdj, viszont ha nem sportolsz, még most ess neki, később egyre nehezebben veszi rá magát az ember. esetleg hasonló okokból törekedhetsz kicsit egészségesebb étrendre is, de ez legyen a maximum. ez viszont akkor is ajánlott, ha vékony vagy. :)

2012. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sportolok ,és van izmom , meg van mellem és fenekem is :)( a fenekem izmos ,nem hájas :) )

Lehet ,hogy ezért vagyok olyan sok kiló :) , nincs úszógumim ,és nem hájas a kezem :) Akkor szerintetek az izomtól vagyok olyan sok kiló? És a mellem sem kicsi :)

2012. máj. 29. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Izom sűrűsége nagyobb a zsírnál.

Szerintem nem vagy kövér.

2012. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 173 cm magas vagyok és most vagyok 61 kg (kb 10 kg-ot fogytam)

és ezzel csak azt akarom mondani,hogy

ha nem érzed magad jól a bőrödbe e miatt akkor fogyózz egy kicsit,ha a tükörbe teljesen tetszik amit látsz,akkor ne csináld :)

Én elmondhatom hogy sokkal jobban érzem most magam (,de még akarok 1-2 kg-t ledobni :) )

2012. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebbe a korba nem kéne drasztikussan fogynod,

még rá ér 1-2 év.

Most még úgy is alakulni fog az alakod egy kicsit :P

2012. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
énis pont ennyi idős vagyok és ilyen magas de én csak 57 kiló és sportolok izmos vagyok a vádlimon a fenekemen semmi zsír de azért még így is vannak kissebb zsírpárnáim.. és elég erős csontozatú vagyok szóval én még a sajátomat is soknak találom szóval nemhiszem hogy kövér vagy de ha nem érzed teljes mértékben jól magadat akkor fogyj!
2012. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2012. máj. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!