Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A bunkó parasztok másoknak is...

A bunkó parasztok másoknak is beszólogatnak, hogy "úristen, hogy nézel ki" vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi természetellenes nincs rajtam,ami miatt be kéne szólni.

160 cm/48 kg - vékony,sportos alkat

Nagy,zöld szemek és természetes barna haj.

Az öltözködésem egyszerre nőies,sportos és vagány.


Szóval ma reggel történt,hogy futottam normális futócuccban (sztreccs térdnadrág,trikó,futócipő) és elhaladt mellettem pár alulszocializált suttyó és beszólt az egyik,hogy "úristen,hogy néz már ki!"...Mondanom sem kell,hogyha nem biciklivel lettek volna,lerúgtam volna őket!XD

De máskor is volt már ilyen eset...

Más lányokkal is volt már ilyen??

Azért zavar,mert szerintem semmi kirívó vagy különösen csúnya nincs rajtam,sőt mondták már páran,hogy jól nézek ki...


20/L



2012. jún. 2. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ilyenek mindenütt vannak...csoportba ettől érzik agukat keménynek..:)
2012. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De csajoknak nem azt szokták mondani,hogy "húú de b*sznám"??Miért azt,hogy "ez meg hogy néz ki?"

Vagy is-is?Mondjuk mindkettő nagyon nagy bunkóságra és kevés műveltségre vall...

2012. jún. 2. 16:31
 3/11 anonim ***** válasza:
áhh, ha nem a stílusukba tartozol, akkor beszólnak...mindegy, csak vagánynak érezzék megukat...
2012. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ez primitív és butaságra vall...Na mind1,tudom,hogy hülyék...
2012. jún. 2. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:
arra ez igy van, de legalább ezek mellett bárki okosnak, kulturáltnak érezheti magát:)
2012. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem tetszettél nekik, pont h jól néztél, csak hát nehogy már azt kelljen mondaniuk.. -.-
2012. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenkit leszól ma már, ha fiú, ha lány, ha átlagos, akkor azért, ha extrémebb, akkor azért...
2012. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig le vagyok szólva, igaz én otthon. Utcán nem tudom, mivel alapból fülhallgatóval járkálok és nem érzékelem a hangokat :D De láttam már pár arcot akik furán néztek, szóval én is biztos le lettem szólva.

Csak azért, mert nem vagyok tömeglány és divatp*csa.

17/L

2012. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

futócucc! ez volt a probléma. ezek a puhány nyomorékok lenézik a futókat, kiröhögik őket, fujjjj, kíváncsi lennék, mi lenne akkor, ha lekéne futnia egy margitszigeti kört, beledöglene az első 100 méterbe az biztos :@@@@ (bocsi, felhúztam magamat:D)

19L

2012. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én még csak olyan megd.gnálak-féle beszólásokat kaptam, pedig nem vagyok egy különleges szépség. Szerintem kérdezz meg valakit, akiben megbízol, hogy nincs-e valami fura rajtad. Amúgy meg szard le ezeket a suttyókat, miért, ők hogy néztek ki???
2012. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!