Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen parasztok a...

Miért ilyen parasztok a férfiak manapság?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jól nézek ki, mert akárhova megyek megbámulnak, rám dudálnak stb. De minden pasi csak azt tudja mondani, hogy jól nézel ki, szexi vagy, jó a segged, megdugnálak stb.. Ha egyszer valaki azt mondaná, hogy gyönyörű vagy azonnal szerelmes lennék:) Miért nem mondja senki hogy gyönyörű vagyok?? 3 hónapja van barátom, de még ő sem mondta soha, csak azt hogy szexi vagyok meg ilyesmi. Tök jó lenne, ha egyszer azt mondaná, hogy gyönyörű vagyok.. Jó, ő amerikai, szóval azt, hogy you are beautiful .. Olyan jól esne:)
2012. máj. 13. 18:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
gyönyörű vagy
2012. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kösz:D nem segítettél ki:D
2012. máj. 13. 18:59
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Lehet azért nem mondják, mertnem vagy gyönyörű? De beképzelt annál inkább, minden férfi paraszt, aki nem azt mondja, amit hallani szeretnél? Liba.
2012. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt, csak tisztában vagyok azzal, hogy hogy nézek ki.. ÉS hidd el, hogy van miért ezt gondolnom:) Nem én találtam ki csak a visszajelzések alapján jutottam erre. És nem tudom miért baj az, hogy nem vagyok olyan mint a többi csaj, hogy csak azért mondogatom, hogy jajj de csúnya vagyok, hogy mindenki azt mondja, hogy jajj dehát szép vagy.. Nem értem miért baj, ha valaki tisztában van az adottságaival..
2012. máj. 13. 19:03
 5/14 anonim válasza:
linkelj képet,vagy küldj mailben. és megmondom h gyönyörü vagy-e, vagy más gond van.
2012. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze te vagy az aki az előbbi kommentet is írta? mert akkor csak le fogsz direkt fikázni..
2012. máj. 13. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ugye nem bánod, ha a te stílusodban válasolok?


Mondd, szerinted miért ilyen parasztok a nő manapság? Ha erre a kérdésre tudod a választ, akkor tudod a sajátodra is.

2012. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én például nem vagyok paraszt, mindenkivel kedves vagyok csak túl őszinte. De a férfiak tényleg nem olyanok mint régebben, pl a Breakfast at Tiffany's-ban vagy egyéb régi filmekben.. Jó, azzal egyetértek, hogy a nők nagy része elég ocsmány módon viselkedik pl. a szórakozóhelyeken, de én nem. Épp ezért is érdemelném meg, hogy ne csak szexinek hívjanak...
2012. máj. 13. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán a férfiak sem érdemlik meg, hogy globálisan, mindegyiket leparasztozd. Ez ugyanis egy elég paraszt szokás...
2012. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy már annyira gyönyörü (pf) vagy hogy elvakitod ezzel a férfiakat és csak arra tudnak gondolni hogy megdugjanak (ilyen mentalitással talán arra még jó vagy)..talán.
2012. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!