Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mondanátok véleményt...

Lányok mondanátok véleményt rólam? KÉP lent. Járnátok velem?

Figyelt kérdés

25F


[link]


2012. máj. 3. 14:51
1 2 3 4
 31/36 Normálisvagy? ***** válasza:

Attól, hogy felraksz egy régebbi képet, szerintem nem fog sok embernek változni a véleménye! Sőt, azt mondtad, hogy vékony vagy, na azon a képen minden vagy, de vékony nem! Ne haragudj meg érte!

Előbb már leírtam a véleményem! Most is az! És szerintem, ha felteszed még egyszer csak átfogalmazva ezt a kérdést, akkor sem fog megváltozni!

Szocializálódj!

2012. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Ahham...Akkor bocsànat,tènyleg nem Te vagy,annyira tuzetesen nem nèztem.Nem gondoltam,hogy kiraksz ide egy kèpet ès egy ilyen kèrdèst màs fiurol...Azt hittem Te teszel fel egy màsik (mondjuk elonyosebb) fotot magadrol,szoval fèlreèrtettem.Am tènyleg csak segiteni probàltam.
2012. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
az a hosszu haju nem én vagyok!!!!!
2012. máj. 3. 17:16
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem fogok jófejkedni: először is, borzasztó előnytelen a hajad. Kicsit növeszd meg és csináltass belőle valamilyen vagány sérót. Nekem nagyon tetszenek ezek a "kócosabb" férfihajak, neked határozottan jól állna. De ezt a bilimentén nyírt fazont örökre felejtsd el. Továbbá az a típusú férfi vagy, akinek jól állna, ha hagynál egy kis borostát, nagyon szexi tud lenni, akinek jól áll. Öltözködés: remélem, ezt az Adidas macifelsőt utcára, suliba, melóba nem veszed fel, ilyet apám hordott a 90-es években. És ami az egyik legfontosabb: irány valamilyen sportcentrum, mozogj, erősíts.


26 N

2012. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
fúúúúúúúúúúúúúúúj. nem szeretsz sportolni? akkor ilyen külsővel barátnőt se akarj. Kinek kellene egy ilyen? ülj csak a wow előtt.
2012. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Bocsi, őszinte leszek. Igaz, jókat írtak a többiek: egy kis sport, új haj és ruházat, de te úgy se leszel egy alfahím. De mindenféleképpen segíteni fog, tehát szerintem fogadd meg a tanácsokat, szakadj el a géptől, menj ki a szabadba, sportolj stb... Barátnőd simán lesz, ilyen szép kék szemekkel! :)
2012. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!