Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mondanátok véleményt...

Lányok mondanátok véleményt rólam? KÉP lent. Járnátok velem?

Figyelt kérdés

25F


[link]


2012. máj. 3. 14:51
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
100%

A 15:02 kommentel èrtek egyet...A tobbiek nagyjàbol mindent leirtak,tènyleg làtszik,hogy semmi nem èrdekel.Olyan èletuntnak làtlak,aki otthon ul,legjobb baràtja a szàmitogèp...Egy kis fazonigazitàs tènyleg ràdfèrne,frizura,arckezelès.Szoli + mit tudom èn,felesleges hulyesèg szerintem,de az àpolt arcbor azèrt alap mondjuk.

Viszont ismerek kevèsbè helyes pasikat,mègis olyan vidàmak,vannak baràtaik,szorakoznak ès a vidàmsàguk,pozitiv kisugàrzàsuk vonzovà teszi Oket.Sajnos ezt (egyenlore-remèlem:)) Rolad nem lehet elmondani.Nincs veszve semmi,mozdulj ki,szorakozz,sportolj,legyen meg a jokedv,onbizalom,aztàn johet a kulso,ès ha ez a ketto harmoniàban lesz,jo uton kezdesz jàrni...Es nem a neten teszel fel ilyen kèrdèseket egy ilyen kèppel...Ne haragudj,ez vicces...


Amiket irtam,a legnagyobb joszàndèkkal tanàcsolom,nem megbàntàskèpp!

2012. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, de jöhetnek még a válaszok.
2012. máj. 3. 15:32
 23/36 anonim válasza:

Johetnek mèg a vàlaszok...(???)

Mire vagy mèg kivàncsi? Vàrod,hogy valaki 1x csak azt irja igy vagy jo ahogy vagy,ne vàltoztass??

Szerintem sok hasznos tanàcsot kaptàl,mi èrdekelne mèg konkrètan? Ha megmondod,konkrètan vàlaszolok!:)

De eddig egy làny sem jàrna Veled (ez volt a kèrdèsed) szoval iràny a szabadba!:)

En szemèly szerint sok szerencsèt kivànok Neked!

2012. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 3. 15:39
 25/36 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 sor ultragaz, emg 25 evesen az a kormany is, amennyiben ez azt jelenti, hogy sokat jatszol a szamitogepen.
2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
2012. máj. 3. 15:45
 27/36 anonim válasza:

Ez most mi?! Minek? :)

Ott màr vàlaszt kaptàl az akkori kèrdèsedre, az akkori kèpre...Amin mellesleg alig làtszol...

Tok mindegy,hogy itt kinek melyik kèpen tetszel jobban,az "életben" kell ismerkedned,ott minden kiderul ugyis!:)

Pl hogy jo fej vagy-e,vicces,van-e eszed...Ez ugysem derul ki attol,hogy felteszel egy csomo kèpet! Vagy komolyan baràtnot keresel itt,vagy mi? Fogadd meg az eddigi tanàcsokat,menj ki a levegore...Akàr màr most!:)

2012. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
az nem én vagyok nem igaz nem látod! az valaki más csak kiraktam
2012. máj. 3. 15:55
 29/36 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: árad belőled a negatív energia, hófehér vagy, és a hajad sem a legelőnyösebb. Valamit kezdj magaddal, kezdj el sportolni, vágass egy jó frizurát, és bújj normális, férfias ruhákba, és kezdj el dolgozni a kisugárzásodon (bár ez nem tanulható) mert ez így lelombozó!
2012. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
"The virgin force is strong in this one!" :D
2012. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!