Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mondanátok véleményt...

Lányok mondanátok véleményt rólam? KÉP lent. Járnátok velem?

Figyelt kérdés

25F


[link]


2012. máj. 3. 14:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Megneztem a fotot es megnott az onbizalmam. :D 25/F
2012. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 jin ***** válasza:
34%

A kormány befiggyel!

Hogy nézel ki?

2012. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Miért nőtt meg az őn bizalmad első??? Tegyél fel te is képet.
2012. máj. 3. 14:55
 4/36 anonim ***** válasza:
0%

átlagosnak mondanálak, nekem nem vagy az esetem, de ahhoz, hogy javíts magadon, sztem a hajaddal kellene csinálni vmit, vmi normális frizurár vágatni, kicsit hosszabbat, a bőröddel is lehetne esetleg vmit, majd el napozni, szoliba, kozmetikushoz, és sokkal tisztábbnak tűnik majd

Kb ennyi :)

2012. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
Lány vagyok. Nekem nem vagy az esetem, de a szemed nagyon bejön, az nagyon szép tetszik. De én egy kép alapján nem tudnám eldönteni amúgy. Én a hajadon változtatnék. Remélem nem baj, hogy őszinte voltam nem leszek lepontozva..
2012. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
48%

Én dugnálak cuki fiú :$


SP voltam , Sziasztok!

2012. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó válaszokat lányok! 173cm/54kg sajnos nagyon vékony vagyok, hiába eszek de nem hízok szedtem már béres cseppet de semmi!
2012. máj. 3. 14:59
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy őszinte vélemény, vagy kezdesz vele valamit vagy nem.

Süt rólad, hogy szerencsétlenség vagy. Sajnálom, tényleg. Semmi stílus, semmi kisugárzás, semmi életkedv, de még az arckifejezésed is szörnyű. Sajnálom, de számomra semmi vonzó nincs benned, látszik, hogy egyáltalán nem érdekel a külsőd, meg úgy semmi.

Próbáld összekapni magad, mert így nem nagyon lesz sikered. És ne azt kérdezd meg, hogy miben, hanem mindenben, amiben tudsz, fejlődj, változtass.


Elnézést, ha nem tetszik a véleményem, de őszinte volt.

2012. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
68%

ne mááá... ez valami viccc????? :D 17/L Ha be akarsz jönni egy csajszinak, akkor egy két jó tanács..... Menj egy fodrászhoz... és csináltass egy ilyet..: [link]


vagy ilyet: [link]



vagy valami hasonlót szerintem jól állna neked.

És nem ártan egy kicsi futni este fele... mondjuk minden nap.... vagy súlyt emelgetni egy kicsit... szóval edzeni.. ha nem is edző teremben..... Remélem segítettem... egyáltalán nem bántás kép írtam amit írtam :) Üdv.

2012. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
hát kezdhetnéd azzal a változást, hogy sok év kockulás után kimész a napra....és törlöd a wow karaktered, tudom nehéz lépések ezek :)
2012. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!