Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan férfival aki néhanapján, éjszaka bepisil? (Tovább is van! )

Figyelt kérdés

Rövidítve azoknak, akik a leírás hossza miatt átugranának a kérdésen:

Járnál-e egy olyan férifival, aki tizenéves korában rendszeresen, jelenleg hoszunévesen egyre kevesebbszer, éjszakánként bepisil? - rövid verzió vége.


Nem volt még barátnőm, ezt magamnak köszönhetem és főként a fenti egészségügyi problémámnak ami lassan kezd már a múlté lenni és ami miatt soha nem mertem kezdeményezni.

A külsőm jelenleg részletkérdés, ezért csak annyit, hogy nem vagyok magas, sem nagyon vékony, sem pedig jóképű. Túlzással élve egy fokkal vagyok szebb az ördögnél.

Ami a lényegi problémám: Tizenéves koromban szinte rendszeresen bepisiltem, és ritkán előfordul most, huszonéves koromban is. Napközben nincs gond, éjszaka vannak problémák. Teljesen mindegy mennyit iszok és mit, az sem számít, hogy lefekvés előtt elmegyek wcre, de reggel az eredményen van mikor meglepődök. Volt mikor egész nap alig ittam, pisiltem lefekvés előtt de reggel "árvíz" fogadott, és volt amikor sokat ittam, a lefekvés előtti pisilést sem erőltettem, mégis szárazon ébredtem. Teljességgel kiszámíthatatlan, éjszaka nem ébredek fel az ingerre. Az ivás az üdítőt, teát foglalja magában, alkoholt nem iszok, nem a részegségtől történik amikor történik. Homeopátiás orvosnál voltam vele, nem segített, úgy nézem az idő oldja meg a problémát ugyanis csökken a "árvizek" száma.

Tehát a fő kérdés olvasható a kérdés mezőben, továbbá mennyire tolerálható ez a részetekről?

Köszönöm a türelmét annak aki végigolvassa és külön azét, aki válaszol is!



2012. ápr. 23. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha betegség akkor tolerálnám, de nem aludnék együtt veled.


És több orvossal is megvizsgáltatnálak, mert ennek lehet több oka is. Pl. pszichés

2012. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én is egy pszichológust ajánlanék, mert ez tuti, hogy pszichés eredetű
2012. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Valami szorongás lesz, menj pszichológushoz, vagy pl rajzold le azt ami miatt bepisilsz, és próbáld utána értelmezni, de pszichológus segíteni fog :D
2012. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem igazán szeretnék ilyen férfival járni. Nem lenne akadály, ha minden más stimmelne köztünk, de azon lennék, hogy segítsek orvosolni ezt a problémát, nem fogadnám el, hogy ez van, és kész.


Nem gondoltál arra, hogy valamilyen pszichés oka lehet ennek?

2012. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
78%
én is egy pszichológust ajánlanék
2012. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Évekkel ezelőtt voltam pszichológusnál és pszichiáternél is, ugyan nem teljesen ezen probléma miatt, de szóba került ez is. Az ott és azután történt dolgok miatt nem biztos, hogy bevállalnám mégegyszer, főleg ismerve a szakemberhez járás anyagi oldalát is. Jelenleg meg vagyok orvosi segítség nélkül is, amikor úgy érzem, hogy kell, orvoshoz fordulok, de az ominózus eset óta nem volt rá szükség. Inkább beszélgetnék erről a barátnőmmel, nem egy idegen emberrel, akinek mellesleg fizethetek mint a katonatiszt.

Most már ritkán fordul elő. Ebben a hónapban egy kis folton kívül nem volt semmi más, tehát egyátalán nem olyan vészes, mint volt tizenéves koromban, ezért bátorkodtam feltenni a kérdést is, hogy ez így elfogadható-e.


14:08! egy ágyban aludni akár volna a problémám akár nem, nem hiszem, hogy szeretnék. Itt is fontos megemlítenem, nem volt még barátnőm, nem tudom milyen lenne egy lánnyal aludni, így a körülmények ismerete nélkül egyenlőre nem aludnék egy ágyban. Meg azért folyamatosan rettegnék, hogy valami mégis becsorog.

2012. ápr. 23. 15:31
 7/11 tetris ***** válasza:

Ha ez a probléma már évek óta fennáll, akkor legfőbb ideje kivizsgáltatni magad, hogy mi okozza. Hidd el, ha kapcsolatot kezdenél egy lánnyal, nem mernél vele egy ágyban aludni, mert a félelem, hogy bepipilsz, teljesen leblokkolna. Ez a kapcsolat megromlásához vezetne.

Ezt a pisidolgot rendezni kell egyszer és mindenkorra, hogy többet ne gátoljon meg semmiben. Így is eléggé aláásta már az önértékelésedet. Tessék elmenni urológushoz, belgyógyászhoz, kivizsgáltatni magad. És ha lelki eredetú, akkor pszichiáterhez. Van olyan, hogy több orvoshoz is el kell menni, mire valamelyik végre kitalálja, hogy mi a baja az embernek.

Így, a mostani helyzetben, hogy fennáll a bepisilés, vagyis a megszégyenülés veszélye, és még ráadásul nem vagy egy Adonisz se, szerintem csak kevés az esélyed a lányoknál.

2012. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha a vőlegényemről ilyesmi derült volna ki, akár első randin is, akkor sem szakítottam volna meg a kapcsolatot vele (pláne, hogy magam is átéltem ezt, tudom milyen).

Az ilyesmi kezelhető, orvos/pszichológus/sok beszélgetés is tud segíteni, attól függ, hogy lelki vagy testi oka van-e annak, hogy bepisilsz.

Első éves egyetemista koromig rendszeresen bepisiltem én is, akkor múlt csak el végleg, mikor feljöttem Pestre (öt éve egyszer sem fordult elő). Nekem a szülői lelki terror miatt voltak ilyen gondjaim.

23/N

2012. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Szóval te egy olyan lányt keresel, aki az első pillanattól kezdve fogadja el, hogy éjszaka összebrunyálod magad és ez egy halál természetes állapot nálad és nem is tervezed, hogy változtass rajta:D

Nem semmi arc lehetsz, ha találsz ilyen csajt, aki ezt így lazán elfogadja, az a kemény.XD

2012. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

16:56! Szóval te nem ismered a RITKÁN szót? Mondom ritkán! Azaz nem minden nap. Ezért tettem fel a kérdést, hogy elfogadható-e ha néha néha megesik, vagy maradok forever alone?

Ha súlyosbodik keresek rá megoldást, megpróbálok erőt venni magamon és orvoshoz megyek, annak ellenére, hogy nehéz erről egy idegen előtt beszélni, és lehet nem gyógyítana meg, csak a pénzemet szedné el, mert eddig nagyjából ez a tapasztalatom.

2012. ápr. 23. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!