Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan férfival aki néhanapján, éjszaka bepisil? (Tovább is van! )

Figyelt kérdés

Rövidítve azoknak, akik a leírás hossza miatt átugranának a kérdésen:

Járnál-e egy olyan férifival, aki tizenéves korában rendszeresen, jelenleg hoszunévesen egyre kevesebbszer, éjszakánként bepisil? - rövid verzió vége.


Nem volt még barátnőm, ezt magamnak köszönhetem és főként a fenti egészségügyi problémámnak ami lassan kezd már a múlté lenni és ami miatt soha nem mertem kezdeményezni.

A külsőm jelenleg részletkérdés, ezért csak annyit, hogy nem vagyok magas, sem nagyon vékony, sem pedig jóképű. Túlzással élve egy fokkal vagyok szebb az ördögnél.

Ami a lényegi problémám: Tizenéves koromban szinte rendszeresen bepisiltem, és ritkán előfordul most, huszonéves koromban is. Napközben nincs gond, éjszaka vannak problémák. Teljesen mindegy mennyit iszok és mit, az sem számít, hogy lefekvés előtt elmegyek wcre, de reggel az eredményen van mikor meglepődök. Volt mikor egész nap alig ittam, pisiltem lefekvés előtt de reggel "árvíz" fogadott, és volt amikor sokat ittam, a lefekvés előtti pisilést sem erőltettem, mégis szárazon ébredtem. Teljességgel kiszámíthatatlan, éjszaka nem ébredek fel az ingerre. Az ivás az üdítőt, teát foglalja magában, alkoholt nem iszok, nem a részegségtől történik amikor történik. Homeopátiás orvosnál voltam vele, nem segített, úgy nézem az idő oldja meg a problémát ugyanis csökken a "árvizek" száma.

Tehát a fő kérdés olvasható a kérdés mezőben, továbbá mennyire tolerálható ez a részetekről?

Köszönöm a türelmét annak aki végigolvassa és külön azét, aki válaszol is!



2012. ápr. 23. 14:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A kedves, női néven üzenetet küldő, egész éjjel engem dugni vágyó kommentelőnek üzenem, nem értem félre azt amit írt, mert egyátalán nem értem.
2012. ápr. 23. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!