Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek "kislányos"...

Ha valakinek "kislányos" alkata van, azt soha nem fogják emberszámba venni, vagy nőként tekinteni rá?

Figyelt kérdés

Elég régóta nyomaszt ez a kérdés.Régebben nagyon vékony voltam,az arcom is elég fiatalos volt,sokan mondták,hogy 22 helyett 17-nek nézek ki.Ez akkor kezdett igazán bántani,amikor a munkahelyemen mindenki úgy viselkedett velem,mint egy csecsemővel,nem éreztem magamat egyenrangúnak,nem tudtam beleszólni a beszélgetésekbe,nem tudtam beilleszkedni,mert egyszerűen senki nem vett eléggé komolyan.Még mondták is,hogy nagyon kislányos vagyok.Ez egy másik munkahelyen is előfordult.Ez különösen akkor volt fájó,amikor korombeli pasik viselkedtek velem úgy,hogy látványosan lekezeltek,kis csitrinek néztek,más lányokkal meg gond nélkül szóba álltak,sokáig beszélgettek.Engem meg szinte csak öreg taták akartak felszedni.Meg is jegyezte egyik ismerősöm,hogy szerinte én csak kvának vagyok jó,mert a rendes pasiknak nem kellek.Ez azóta is nagyon fáj,nem tudom feldolgozni.Viszont jó ideje csak feketében járok,ez sokkal jobb,már nem bánnak velem ilyen alpári módon,valószínű,csak az önértékelésemben volt a hiba,ezért vonzottam be ilyen dolgokat.Csak jól esett ide leírni,mert néha még fáj és sokszor mégis rosszul érzem magam,hiába tudom,hogy csak az önértékelésem gáz.

Veletek is történtek már ilyenek?Szerintetek ebbe bele lehet betegedni?


2012. ápr. 26. 17:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
egy karrier-orientált egyetemen, vagy pályán lehet, hogy tényleg nagyon megszívnám emiatt... ilyen szempontból nagy mák van, hogy idealista balf@sz vagyok, akit nem izgat a karrier, és akibe annyi versenyszellem szorult, mint egy kávéskanálba.
2012. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
* nagy mákOM (, na)
2012. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!