Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tortent a lanyommal?...

Mi tortent a lanyommal? Lehet, hogy tetszeni akar valakinek?

Figyelt kérdés
19 eves a lanyom; eddig is szeretett oltozkodni, de az utobbi idoben nem ismerek ra, mivel eddig nem vett fel olyan ruhakat, amikkel kitunt volna a tomegbol. Az utobbi idoben pedig a TEMPLOMBA is divatozik(piros magassarku+fekete ruha; kek magassarku,fekete tapados valami csillogo nadrag, fekete es kek felsove; feher szoknya, fekete magassarku es fekete blezer... -hozzatennem meg azt is, hogy eddig a 4-5 cm-es egybetalpu magassarkuit oldaltdobta es ilyen 10 cm-es cipokre valtotta, amik veletlenul sem egybetalpuak)
2012. ápr. 11. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Most nőiesedik igazán. Hagyd csak rá, bár templomba nem kellene divatozni.
2012. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy 19 éves lány mindenkinek tetszeni akar, ám elsősorban önmagának.

19 évesen gondolom nincs más baj, csak szeretne nőiesebb nő lenni. Ennek én örülnék szülőként a helyedbe, és büszke lennék rá. Nővé érett.

2012. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
templomBAN!
2012. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdte az egyetemet? Az én ismerőseim, akik gazdasági, közgáz irányba mentek kezdtek így öltözködni. Nekik fontos lesz a megjelenés. Baj az ha tetszeni akar valakinek? Lehet van barátja és az sokat változtat az emberen. Ha zavar szólj neki hogy a templomba kicsit visszafogottabban öltözzön egyébként pedig hagyd rá. Ártani nem árt neki, 19 évesen pedig sokat változik az ember ízlése amúgy is:)

23l

2012. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most fogja elvegezni a 12. osztalyt, szoval meg nem egyetemista.
2012. ápr. 11. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, sőt az is, hogy most próbálgatja a stílusát. Azért remélem, rájön, hogy nem kell mindig 10 cm-es sarkakon járni, jó, ha van mellette kényelmes ruhája is.

Én 32 évesen jutottam el oda, el kellene dobni már az edzőcipőt és nőiesen kellene öltözködni, úgyhogy a 19 év csak jobb :)

2012. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem is értem hogy mer a templomba is divatosan öltözni :O

Elég lenne egy fekete lepel ami eltakar mindent...



Ember 2012-öt írunk..... Nem szoktad nézni h a mai 14 évesek hogy öltözködnek? :|


A lányod meg már felnőtt... hagyd békén had találjon rá önmagára.. Keress majd magának egy párt akivel boldog lesz


Szerintem csak próbál igényes lenni

2012. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Elég gáz, ha a templomba is így megy, erre hívd fel a figyelmét, hogy ízléstelen, sérthet másokat.

De utcára, suliba rendben van.

Azért egy lelkiismeretes anya azt is elmondja a lányának, hogy mennyire egészségtelen és veszélyes a túl magas sarkak hordása, gondolom te is ilyen vagy, tehát ezt közöld vele. De ne tiltsd meg neki, hadd hordjon amit akar. De ne legyen az, hogy nem mondtad el neki.

2012. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1.szeretne úgy öltözni mint a barátnői

2.szeretne kitűnni

3.szeretne nőiesebb,csinosabb lenni

4.szeretne valakinek tetszeni!


kérdezd meg tőle melyik variációról van szó.:)

2012. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem egy konkrét pasinak akar tetszetni, hanem az összesnek. :) Nincs ezzel semmi gond, nőies akar lenni.


Templomba mondjuk szerintem kicsit sok a piros magas sarkú, de egyébként belefér.


Én 25-26 évesen kezdtem el nőiesedni, azóta nagyon jól érzem magam. Persze azért néha felveszem a laposabb sarkú topánkámat is, mert tényleg nem egészséges mindig a tűsarkú.


27/N

2012. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!