Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha egy lány keze szőrös?

Gáz ha egy lány keze szőrös?

Figyelt kérdés

Anya nem engedi h borotváljam mert azt mondja majd elkopik vagy valami ilyesmi, de ez szerintem nem fog még mikor kisebb voltam (kb 7 éves) akkor felfedeztem a borotvát és vagy 1 héten keresztül minden este borotváltam a kezem de lebuktam így nem tudtam tovább... és most hát ez már nem fog eltűnni :S


16L


2012. márc. 25. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

nekemis volt egy korszakom hogy borotváltam a karom,de aztán idegesítettek után a szőrtüszőgyulladások úgyhogy abbahagytam. Gyantáztasd le akkor 1 hónapig nem kell utána vele foglalkoznod! Ezt otthon is simán megcsinálhatod,karon talán a legkönnyebb mert ott puha a szőr nagyon!

De ha annyira nem feltünő a szőr akkor tényleg nem életbevágó!:) Csak az undorító ha egy nőnek feketén,sűrűn szőrös a keze az tényleg csúnya!

2012. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

"Csak az undorító ha egy nőnek feketén,sűrűn szőrös a keze az tényleg csúnya!"


Na igen. Mondjuk egy imádom a szőrmentességet de gyenge szőrt még talán elviselem lányon.

22/F

2012. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szőke és pihés, akkor nem gáz. Ha fehér bőrön fekete szőr, az gáz.
2012. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha tényleg erős,és nem pici szinte észrevehetetlen a pihe,akkor tényleg ajánlatos eltüntetni.. én egyszrűen le szoktam gyantázni vagy epilálni havonta egyszer.

mond el anygukádnak hogy nagyon zavar,és szeretnéd leszedettetni havonta egy kozmetikussal. vagy ha nem engedi,akkor szőkíttesd be. én annak idején a bajszomat szőkíttettem,de már az is havi 1 gyanta,és nincs rá gond :)

2012. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én borotválom nagyon régen, de semmit nem erősödött. 3 naponta végigfutok rajta zuhany közben, kb. 2 perc alatt megvan. De a legtöbb lány osztálytársam egyébként szőrösen hagyja, szóval nem gáz.(:
2012. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó de igen nagyon gáz hogy a többi lány szőrösen hagyja fújjjj.

Volt egy barátnőm, benyúltam a pólója alá és tiszta szőr volt a hasa. Még a gusztusom is elment attól, hogy megdugjam.

2012. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem gáz úgyhogy nyugi...:)Az "gázabb" ha a lába vagy a hasa szőrös...
2012. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem az, csak akkor ha olyan mint Csubakka.
2012. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne borotváld! Gyantázd, vagy epiláld! Ha azokon a napokon csinálod, amikor fogyóhold van, akkor folyamatosan kevesebb, gyengébb lesz a szőr és lassabban nő. Nekem a lábamon és a hónaljamon kb. 5%-ra csökkent 1,5 év alatt ezzel a módszerrel.
2012. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem, szerintem az kifejezetten szép ha szőrös a keze. Főleg ha dús, fekete, vagy barna
2012. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!