Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy eléggé szőrös a lában, combom és a s*ggem, ezért szégyellős vagyok és félek, hogy ha egy lány meglát meztelenül, nem fogok neki tetszeni, hogyan győzhetném le ezt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagy. Férfiállat. Roooaaar
2012. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%
Sehogy. A férfi azért férfi mert szőrös, ha a hónaljad, arcod borotválod abban nincs semmi, jah meg ha "lent" is, az is normális szerintem, de az, ha máshol szőrös vagy baromság, hogy előnytelen lenne szerintem. Az a homokos szokás ha a férfi mindenhol borotválja magát (láb, kéz stb...).
2012. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 pqpqpq ***** válasza:
69%
tolts egy hetet a majmok kozott. talan ok befogadnak es egy kicsit megno az onbizalmad
2012. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányok férfit keresnek és nem barátnőt :/
2012. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát itt a szőr nem számít..Itt az számít, hogy a kérdés alapján max 15 éves vagy (agyilag legalábbis). Egy érett lánynak/nőnek se kellesz még így :)
2012. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nyugi csaj vagyok és azt mondom ez a természetes nem pedig a csupasz, valóban mi az igazi férfias pasikra indulunk be nem pedig lányokra.:D Szóval ezen ne is aggódj és ezt ne szégyeld, te így vagy természetes. Én azt mondom egy férfi legyen is férfias mert az izgató a csajok számára.:) Én már csak tudom..:D 26/l
2012. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugi az én barátomnál biztos nem szőrösebb, és nekem tetszik és szexi ő! ne a médiában agyon fotosopolt szőrtelenített, szolizott ficsúrokra akarj hasonlítani. Van, akinek az tetszik. de te nem olyan vagy, és így sincs veled semmi baj. van akinek meg férfi kell.
2012. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem nagyon szexis a szőr egy férfin:D
2012. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez most kb olyan volt, mintha egy nő írt volna be, hogy szégyelli mondjuk a mellét, és fél, hogy emiatt nem fog tetszeni senkinek.
2012. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon szőrös vagy, akkor szerintem menj át a szőrödön hajnyíróval. nem kell leborotválni, de mondjuk levághatod 1 centisre. így nem lesz annyira zavaró. ez főleg a fenekednél érvényes, mert gondolom a fanszőrzetedet borotválod. a hátadat lehet gyantázni, és a hónaljadat is. a kar, láb, vádlira nem tudok mit mondani, az olyan amilyen.
2012. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!