Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire érdekli a fiúkat ha...

Mennyire érdekli a fiúkat ha egy lány szőrös?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy értettem, hogy mondjuk mennyire izgatja a fiúkat , ha egy lánynak szőrös a lába? Vagy legyantázta ,de már kezd visszanőni és egy kicsit pihés a hónalja? Írhattok személyes tapasztalatokat is , de a fiúk többségének a véleménye is érdekel.(ti is írhattok lányok)És nagyon nagy gáz, ha mondjuk egy lány a kezén nem szedi a szőrt? A válaszokat előre is köszi! :)
2011. jún. 11. 22:28
 1/9 Problem? ***** válasza:
Hát a muszlimoknak vonzó de szerintem vissza taszító a 21.században ez igénytelenségre vall.
2011. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kis pihécske még nem a világ. A kezeden meg nem kell szedni, ha nem sötét, vagy nem dús. Ritkás, vékony, világos szőr nem gáz a karon.
2011. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szamóca.. ***** válasza:

nem gondolom hogy bárki izgatónak találná, talán egy-két fetisiszta van, de azért erre nem alapoznék:D

a kezeden csk akkor szedd ha csúnya.

2011. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hot_kiss ***** válasza:
Szerintem mostmár azt a akort éljük, hoygíratlan szabály, hoyg egy nőnek szőrtelenítani illik(kell) a lábát mindenképp. A kéz az alanyfüggő. Én szőrtelenítem, mert sötét, hosszú a szőröm és világs a bőröm. Nagyon "ordít" messzriől és az ismerős körömben a fiúkat három részre tudnám osztani: kb. 18-20%-uk szerint szőrtelenítse egy lány a kezétis, 50%-uknak teljesen mindegy, atöbbi meg elhülyéskedik mindkettőn :'D
2011. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a pasik nem szeretik a szőrös nőket. ha nagy fekete szőrök vannak a karodon az gáz.
2011. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm nagyon szőrös,egyszerűen ilyen az alkata.Nyáron szőrtelenít,borotvával tehát elég gyakran borostás,amit kifejezetten szeretek.Télen viszont egyáltalán nem szőrteleníti magát ami nekem nagyon izgató tud lenni.Be merem vallani engem izgatnak a szőrös nők.
2011. jún. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
azért ez nagyon durva :DDDDD azaz igazság,hogy a szőrtelenítés a nőknél valahol az igényességet is visszatükrözi...egyébként annak adok igazat aki írta,hogyha nem látszódik joformán akkor nem zavaro.mármint a karon.egyébként mindenmáshol ocsmány lenne. najó azért a fejről ne szedjük le,mert akkor szaladunk!
2011. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az, hogy nem szeded 2-3esetleg 4 napig az azért megérthető de olyan sokáig ne hagyd nőni mert rosszabb lesz leszedni. Aztán meg igazából ne minket kérdezz hanem a barátodat(ha van, ha nincs akkor meg mégannyira sem gáz). Nah jó nyáron amikor strand meg ilyenek akkor szedd le de amúgy meg ahogy neked jól esik.
2011. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2011. jún. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!