Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon meghíztam, de a barátom...

Nagyon meghíztam, de a barátomnak ez jobban bejön. Lehetséges ez? (képpel)

Figyelt kérdés

Amit nem kell mondanotok, mert TUDOM:

1. elhíztam az utóbbi pár hónapban, ráadásul aránytalanul, hájas vagyok és nagyon nagy a hasam.

2. ez egészségtelen és csúnya ezért fogyózni kell és fogok is. (167 cm/78 kiló)


Ami érdekes, hogy a barátomnak jobban bejövök így, és ezt mondta is. Ettől nem lesz egészségesebb a dolog, tehát fogynom kell, ezt ő is tudja. De érdekel, hogy szerintetek TÉNYLEG ezt gondolja? Nehezen tudom elhinni. Nehéz szívvel, de itt van pár kép, hogy mennyire rossz a helyzet...:-(


[link]


[link]


[link]


Szerintetek létezhet az, hogy egy fiú szerint szép ez? Nehezen hiszem...


2012. márc. 22. 01:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sose baj, ha magadnak akarsz tetszeni. ha szerinted duci vagy és nem tetszel magadnak, akkor fogyózhatsz. Végül is "magadat Te hordod", úgyhogy neked kell jól érezni magad a bőrödben, függetlenül attól, hogy mások mit mondanak, vagy kinek hogy tetszel. Ha a pasidnak vékonyabban is tetszettél, akkor megint fogsz ha leadod.
2012. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Jó az alakod, az a kis pocak nem változtat sokat, de ha úgy érzed, hogy fogynod kell, akkor csináld.
2012. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hogy a francba ne teszenél!! sok barátnőm nem nádszálvékony és a barátjaik bizony ezt nagyon is szeretik bennük! ne hidd hogy minden fiúnak a deszka lányok illetve zsírtalan tökéletes alakú lányok jönnek be! ez nagy tévedés..csak fiú kollegáim vannak évek óta, szóval ismerem milyenek, és első helyen a nőiesség áll és sztem neked nőies alakod van. ha fogyni szeretnél, mert úgy jobban érzed magad, akkor diétázz, de ha a fiúd azt mondja szép vagy igy, nyugodtan hidd el neki!:)
2012. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

szerintem nagyon jó az elosztásod:D vagy hogy fogalmazzam meg:$ igazi nő! :))) csini:)

15/L

2012. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ kicsit felhúztam magam a kérdéseden


Márt miért ne tetszhetnél a pasidnak?????? Sőtt, lefogadom, hogy rajta kívül még sokaknak tetszel.

A barátnőm 162 cm és 76 kiló, az alakja majdnem mint a tiéd, de tényleg, talán combban erősebb, és a derék csípő aránya még hangsúlyosabb. Nekem nagyon bejön, veled együtt :D most hogy állsz a súllyoddal?

2012. máj. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
elözö vagyok- megignt megneztem a kepeidet. nekem nagyon tetszel. küldhetnel kepet privatban a mostani alakodrol. :)
2012. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ilyen fiatalon még nem olyan durva, tűrhető. Később, ha megöregszel, nagyon nem lesz jó. De még nem késő leadni úgy 10-15 kilót.
2012. szept. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
most hány kiló vagy?
2013. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
belsőd ami számit
2013. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!